Keystone logo

2 Studia magisterskie Programy w Ekonomika Inwestycje Handel 2024

Filtry

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Ekonomika
  • Inwestycje
  • Handel
Kierunki studiów
  • Ekonomika (2)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular study format

Studia magisterskie Programy w Ekonomika Inwestycje Handel

Studium Handlu działa scharakteryzować rynek, patrząc na studiach przypadków i systemów ekonomicznych razem do identyfikacji kluczowych czynników sukcesu lub niepowodzenia w niektórych działalności. Absolwenci programów Master of Commerce będą wysoko wykwalifikowanych na wysokich stanowiskach w biznesie w wielu dziedzinach w sektorach publicznym i prywatnym. Master of Commerce programy przeznaczone są do dalszego kształcenia uzyskanych w trakcie student 's studiów licencjackich i podnoszenia kwalifikacji w kierunku wyższych stanowisk specjalistycznych szczebla w konsultingu, finanse, księgowość, rachunkowość, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi, międzynarodowej firmy i więcej.

Master of Commerce zazwyczaj wymagają studentów 01:59 lata, i może zawierać projekt dyplomowy w którym student będzie udowodnić ich zrozumienie kluczowych koncepcji naukowych i praktycznych umiejętności poprzez projekt indywidualnej lub grupowej.Master of Commerce programy dostępne są w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu harmonogram nauki w Europie i Oceanii, w Australii, Nowej Zelandii i Hiszpanii. RMIT University Master of programu Commerce trwa trzy semestry i inspiruje uczniów do kontynuowania idealną karierę zachęcając je do dostosowania swoich studiów na określonym obszarze specjalizacji.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o tym, jak zdobyć niezbędne kwalifikacje do ziemi wspaniałych stanowisk i rozwijać swoją karierę marzeń w biznesie, finanse, księgowość, marketing, zasoby ludzkie lub inny obszar związany Handlu, po prostu przejdź na dół i dowiedzieć się, w jaki sposób może mieć zastosowanie do programu Master of Commerce stopni, dzisiaj!