Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 6 Studia magisterskie w Grywalizacja 2023

6 Studia magisterskie Programy w Grywalizacja 2023

overview

Studenci, którzy ukończyli studia licencjackie mogą zdecydować się na dalsze kształcenie poprzez pracę na studiach magisterskich z tej samej uczelni lub innej instytucji. Tytuł magistra może zapewnić możliwość dalszej specjalizacji w wybranym obszarze studiów.

Co to jest Mistrz w grze? Ta dziedzina nauki może obejmować projektowanie i budowanie interaktywnych gier wideo, stosowanie uczenia maszynowego i integrowanie sztucznej inteligencji w odniesieniu do gier, tworzenia gier 3D i programowania aplikacji mobilnych. Wielu studentów koncentruje się również na tym, jak stosować koncepcje grywalizacji i teorie do innych typów programów, w tym szkoleń dla dzieci i dorosłych lub modyfikacji zachowania, aby zapewnić bardziej satysfakcjonujące i efektywniejsze wrażenia użytkownika.

Absolwenci często uczą się programowania w różnych językach, jednocześnie zmieniając pasję do grania w karierę. Mogą także nauczyć się przyjmować złożone koncepcje szkoleniowe i interpretować je w środowisku gier, aby wzmocnić zaangażowanie i utrzymanie. Umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów mogą być doskonalone podczas wykonywania tego stopnia.

Koszt uzyskania stopnia magistra często zależy od długości programu, lokalizacji uniwersytetu i tego, czy program jest dostarczany osobiście czy przez Internet. Liczba klas potrzebnych do ukończenia studiów może mieć wpływ na całkowity wydatek.

Absolwenci mogą znaleźć satysfakcjonujące kariery jako inżynierowie budujący gry, zarówno dla studia, jak i samodzielnie prowadząc własne firmy. Firmy programistyczne mogą zatrudnić absolwentów jako projektantów cyfrowych lub głównych menedżerów produktu do tworzenia gier lub dodawania funkcji gier do istniejących programów. Osoby zainteresowane szkoleniem mogą pracować jako konsultant doświadczenia edukacyjnego w firmach edukacyjnych o dowolnej wielkości, aby przetłumaczyć szkolenie na środowisko dla dzieci i dorosłych. Absolwenci mogą również zostać kierownikami działów lub menedżerów produktu w działach sztucznej inteligencji lub uczenia maszynowego w firmach zaawansowanych technologii lub w agencjach rządowych, w tym w organizacjach wojskowych.

Studia nad grą w pełnym wymiarze czasu lub w niepełnym wymiarze godzin mogą być dostępne online lub na uczelniach specjalizujących się w tej satysfakcjonującej dziedzinie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Edukacja
  • Technologia w edukacji
  • Grywalizacja
fields_of_study
  • Edukacja (6)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format