Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 48 Studia magisterskie w Geologia 2024

48 Studia magisterskie Programy w Geologia 2024

Przegląd

Realizując magistra, Studenci są w stanie poszerzyć swoją wiedzę na temat i zastosować tę wiedzę do różnych realnych przedsięwzięć. Nie tylko może to prowadzić do zwiększenia poczucia samorealizacji, może to być świetny sposób, aby zapewnić satysfakcjonującej kariery zawodowej w wybranej dziedzinie. Geologia jest takie pole, które studenci mogą realizować w celu uzyskania wyraźnego zrozumienia samej ziemi i jak doszło do tego.

&nbsp

Co to jest Mistrz Geologii? Ten zajęć dotyczy wszystkich rzeczy ziemi, z jej fizycznym składzie procesu ewolucyjnego. Studenci będą świadkiem zajęcia z ekologii, chemii, fizyki i wiele innych tematów związanych z nauki geologiczne. Rozszerzone badanie ziemi, można było zastosować do wielu dziedzinach, w tym rzeczy, takich jak inżynieria i pozycji w środowisku akademickim.

&nbsp

Gdy poszukuje magistra geologii, studenci mogą wybierać spośród wielu ognisk w zależności od ich indywidualnych zainteresowań i uzdolnień. Umiejętności naliczone przez ten zajęć mogą być stosowane na całym świecie, które mogą być ważne dla studentów, którzy chcą, aby podróżować część swoich długoterminowych celów zawodowych.

&nbsp

Ponieważ czesne waha się od szkoły do ​​szkoły, to 's ważne dla wszystkich studentów, aby być w pełni świadomy kosztów całkowitych przed dokonaniem jakichkolwiek trwałych decyzji. W tym przypadku, to 's najlepiej skontaktować prospektywne szkołą w celu zapewnienia, że ​​mieści się w jednym "budżetu s.

&nbsp

O ile dotyczy kariery, zdobywając tytuł Master 's w geologii może otworzyć drzwi do liczby absolwentów. Studenci mogą zabezpieczyć prac w branży ochrony środowiska i energetyki, a niektóre mogą nawet na stanowiskach badawczych dla instytucji kształcenia głośnych.Osoby zainteresowane przeszłością ziemi 's może wykorzystać swoją wiedzę do poszukiwań archeologicznych, podczas gdy inni mogą wybrać się na inżynierii lub pracy domowej.

&nbsp

Zajęć oferowanych przez najlepszych online zakładów kształcenia może pozwolić studentom na całym świecie, aby zdobyć umiejętności potrzebne do zapewnienia satysfakcjonującej kariery zawodowej. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki przyrodnicze
  • Nauki o Ziemi
  • Geologia
Kierunki studiów
  • Nauki przyrodnicze (48)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania