Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 17 Studia magisterskie w Geografia społeczna 2023

17 Studia magisterskie Programy w Geografia społeczna 2023

Przegląd

Stopień magistra jest zaawansowanym stopniem, który opiera się na informacjach ustalonych w studiach licencjackich. Celem programów magisterskich, takich jak ten, jest zapewnienie specjalistycznego rozwoju umiejętności w niektórych obszarach kluczowych kompetencji, które pozwalają uczniom wykorzystywać nowe możliwości akademicko i zawodowo.

Czym jest Master w geografii człowieka? Jest to stopień skoncentrowany na badaniu ruchu ludzkiego i gęstości zaludnienia na całym świecie. Kursy human geography zwykle obejmują główne problemy logistyczne, które dotyczą wielu narodów, od potrzeb zasobów po granice i granice. Niektóre programy specjalizują się szczególnie w badaniach granicznych, ale nawet dla tych, którzy mają ekspansywny pogląd, ten podtemat stanowi podstawę tego stopnia.

Uczniowie mogą zrozumieć schematy ruchu ludzkiego na dużą skalę poprzez badanie modelowania statystycznego i zdyscyplinowanej dokumentacji danych. Takie rozumienie może również pomóc uczniom w zrozumieniu zasad i ich efektów, dzięki czemu będą lepiej dopasowani do ról, do których się wprowadzą po ukończeniu nauki. Mogą również zdobyć umiejętności organizacyjne, jednocześnie doskonaląc swoją wiedzę na poziomie podstawowym.

Koszty stopni w tym polu zmieniają się nieco w zależności od lokalizacji i rodzaju szkoły, która jest brana pod uwagę. To dlatego, że modele finansowania dla instytucji szkolnictwa wyższego różnią się w zależności od kraju, więc będziesz potrzebować konkretnych badań.

Absolwenci geografii są poszukiwani na stanowiskach jako analitycy geoprzestrzenni, gromadzący dane z różnych otwartych projektów badawczych w celu tworzenia i aktualizowania globalnych systemów mapowania. Są również poszukiwani na stanowiskach jako kierownicy projektów, opracowują i udoskonalają produkty geokodowane w sektorze produkcyjnym. Niedawno geografia ludzka stała się poszukiwanym kierunkiem dla przedstawicieli sprzedaży farmaceutycznej.

Szkoły online oferujące te programy studiów są szeroko rozpowszechnione i łatwe do znalezienia. To wymaga trochę badań. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki przyrodnicze
  • Nauki geograficzne
  • Geografia społeczna
Kierunki studiów
  • Nauki przyrodnicze (17)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania