Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Studia magisterskie w Genetyka 2023

Studia magisterskie Programy w Genetyka 2023

overview

Osoby starające się o bardziej szczegółową edukację w swojej dziedzinie mogą uzyskać tytuł magistra, który jest pierwszym uzyskanym przez studentów tytułem magistra. Program magisterski zazwyczaj trwa dwa lub więcej lat i wymaga bardziej intensywnych badań i studiów niż studia licencjackie.

Czym jest Master in Genetics? Program ten uczy uczonych o globalnych problemach genetycznych i przygotowuje ich do radzenia sobie z wyzwaniami, które często pojawiają się w takich kwestiach. Czyni to poprzez kursy w zakresie technik komórkowych, sygnalizacji komórkowej, neurobiologii, immunologii, toksykologii genetycznej i wielu innych. Każda klasa oferuje doświadczonym badaczom mocniejsze ramy teoretyczne wymagane do sprawnego wykonywania zawodu w zaawansowanych karierach naukowych.

Podczas wymaganych kursów studenci powinni opanować umiejętności zawodowe, takie jak organizacja danych, odpowiednio postępując zgodnie z procedurą naukową oraz zajmując się nowoczesnymi badaniami i technologią medyczną. Podczas gdy te dwa ostatnie mają na celu przygotowanie uczniów do kariery w terenie, organizacja danych może ułatwić codzienne zadania, takie jak budżetowanie.

Jeśli chodzi o ceny, zainteresowane osoby powinny przeprowadzić własne badania przed zaangażowaniem się w konkretną szkołę. Koszty czesnego są bardzo różne w różnych instytucjach i krajach goszczących, mogą być krótsze lub dłuższe w zależności od lokalizacji, którą wybierze potencjalny student.

Jedna rzecz zainteresowana jest najbardziej zainteresowana przed wyborem programu studiów, w jaki sposób wpłynie to na ich wybór przyszłych karier. Tytuł magistra w dziedzinie genetyki zapewnia raczej specjalistyczną edukację, ale mimo to absolwenci mogą spodziewać się znalezienia szerokiej oferty pracy po ukończeniu edukacji. Pracownik naukowy zajmujący się badaniami klinicznymi, naukowiec zajmujący się ochroną zdrowia, hodowca roślin i naukowiec zajmujący się badaniami medycznymi to niektóre z miejsc pracy najbardziej związanych z tym stopniem, podczas gdy inne zawody, takie jak wychowawca uczelni, przedstawiciel ds. Sprzedaży medycznej i technik laboratoryjny nadal wykorzystują umiejętności często nauczane w ramach programu.

Kursy online mogą być idealnym wyborem dla studentów o napiętych harmonogramach, ale ci, którzy szukają czegoś bardziej tradycyjnego, mogą skorzystać z zajęć indywidualnych, a nawet międzynarodowych. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Opieka zdrowotna
fields_of_study
  • Opieka zdrowotna (0)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format