Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 Studia magisterskie w Fotoreportaż 2024

2 Studia magisterskie Programy w Fotoreportaż 2024

Przegląd

Często używany do otrzymywania zaawansowanych zestawów wiedzy i umiejętności w danej dziedzinie, magistra kwalifikuje uczniów do pracy na wyższych poziomach niż tytuł licencjata. Standardowy czas potrzebny do ukończenia program i inne wymagania od jednego do trzech lat, zależnie od konkretnego przebiegu badania.

Co to jest Mistrzem w fotoreportażu? Mistrz w fotoreportażu wiąże zaawansowane badania multimedialnych z naciskiem na fotografii i dziennikarstwa. Oferuje zaawansowane kursy na temat narracji wizualnej, a sprawozdawczość i pisać artykuły do ​​publikacji tego typu stopniu kwalifikuje studentów do pracy w różnych pozycjach komunikacji i związanych z mediami. Intensywny nacisk położony jest na praktyczne umiejętności w strzelaniu i projektowanie projekty fotograficzne, a także edycji i publikacji poprzez różnego rodzaju media.

Korzyści z uzyskania magistra w fotoreportażu to szeroko zakrojona zestaw umiejętności w najnowszych praktyk w fotografii i być może szybko rozwijający się obszar mediów cyfrowych, jak również. Student wszedł na boisko z silnym pragnieniem przekaźnika bieżących wydarzeń i zwiększy swoje zestawy umiejętności komunikacyjne, aby przygotować się do kariery, które służą społeczeństwu w małych społecznościach na arenie światowej.

Czynniki, które może określić koszty tych programów są lokalizacja, czas trwania programu i rodzaju programu. Co można spodziewać się różnią się znacznie w poszczególnych szkołach. Ważne jest, aby dobrze badać i kontaktować się urzędy administracji swoich potencjalnych uczelni, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Są powszechnie dostępne Kariera w fotoreportażu na całym świecie. Specjaliści jakości są popytu od małych do dużych wydawnictw gazet i mediów.Typowe stanowisko byłoby fotoreporterem, ale może sięgać do różnych karier, takich jak edytory cyfrowych lub innych specjalistów nowych mediów. Można również spodziewać się szybciej rozwijać, jeśli są chętni do podróżowania. Pozycje te są oferowane przez dużych mediów.

Programy fotoreportażu są dostępne na uniwersytetach na całym świecie. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
  • Dziennikarstwo
  • Fotoreportaż
Kierunki studiów
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (2)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania