Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 22 Studia magisterskie w Fotonika 2024

22 Studia magisterskie Programy w Fotonika 2024

Przegląd

Generalnie wymagając dwa lata studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, tytuł magistra jest kolejnym osiągnięciem pełna edukacyjnych powyżej poziomu licencjata. Programy magisterskie często przyjąć ograniczoną liczbę wnioskodawców, więc licencjackich studenci powinni zachować swoje oceny wysokie, aby zwiększyć swoje szanse na przyjęcie.

Czym jest Master Fotoniki? Studenci, którzy pochodzą z inżynierii i nauk fizycznych środowisk mogły podjąć kursy, które poruszył luminancji, lecz Program magistra przygotowuje je do głębszej, koncentruje badań na ten temat. Zajęć zawiera kombinację analizy akademickiego związane lekkich tematów wraz z laboratorium do wykonywania czynności pojęcia, jak oni nauczyli. Praca jest zakończona, zarówno pojedynczo, jak i w grupach.

Możliwości pracy są lepsze dla absolwentów magisterskich, ponieważ są one lepiej przygotowane do obsługi aspektów technicznych laserów, spektroskopii i optyki.Program Master pomoże student rozumie zarówno teorię i zastosowania fotoniki, a tym samym przygotowanie absolwenta w obu aspektach naukowych i inżynierskich specjalności.

Koszty różnią się w zależności od szkoły i jego lokalizacji. Wnioskodawcy powinni porównać ceny czesnego i opłat w różnych instytucjach, aby wybrać program, który zarówno spełnia ich budżetu i potrzeb edukacyjnych.

Absolwenci, którzy udają się do branży często pracują dla łączności, opieki zdrowotnej czy energia słoneczna firm. Mogą również znaleźć zatrudnienie dla rozwoju produktu obchodzenie się z producentem urządzenia lub jako część zespołu, aby ułatwić dokumentację i marketingowych wysiłków. W dziedzinie komunikacji, często współpracują z inżynierami z innych dyscyplin, takich jak cywilne i elektryczne, oraz może współpracować z rządem i planowania urzędników. Absolwenci, którzy kontynuują naukę wprowadzić specjalności rosnące badawczy kierowany przez niektóre z najlepszych światowych uniwersytetów.

Szkoły oferują programy magisterskie w zakresie fotoniki zlokalizowane są na całym świecie, ale znaczna gromada programów jakości można znaleźć w środkowej i północnej Europie. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia inżynieryjne○
  • Materiałoznawstwo
  • Fotonika
Kierunki studiów
  • Studia inżynieryjne○ (22)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania