Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Ekonomika
 • Fintech
Kierunki studiów
 • Ekonomika (43)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

43 Studia magisterskie Programy w Fintech 2024

  Studia magisterskie Programy w Fintech

  Aby uzyskać dodatkowe kompetencje w wybranej dziedzinie studiów, wielu studentów kontynuuje studia magisterskie. Studenci mogą wybrać specjalność z ich studiów licencjackich lub dyplom ukończenia studiów może być w innej dziedzinie. Stopnie licencjackie są powszechnie wymagane przed realizacją zaawansowanych stopni.

  Czym jest Master w Fintech? Ten stopień absolwent zazwyczaj przygotowuje studentów do pracy w branży usług finansowych, oferując produkty i usługi za pośrednictwem Internetu lub za pomocą technologii do innowacji produktów finansowych i ich kanałów dostawczych. Studenci mogą skupić się na bankowości cyfrowej i finansach, płatnościach elektronicznych, pożyczkach online, pożyczkach peer-to-peer, crowdfundingu, inwestycjach i handlu papierami wartościowymi oraz innych rodzajach zarządzania finansowego, które mogą być dostarczane za pośrednictwem komputera lub aplikacji mobilnej.

  Studenci mogą uczyć się zaawansowanych umiejętności programowania, które mogą mieć zastosowanie na wielu stanowiskach inżynierskich i technicznych. Mogą także nauczyć się technik współpracy i złożonych umiejętności rozwiązywania problemów, które mogą im dobrze służyć w strategicznych środowiskach doradczych.

  Koszt uzyskania dyplomu może się różnić w zależności od czasu potrzebnego na zdobycie dyplomu, tego, czy kursy odbywają się osobiście lub przez Internet, a także od miejsca, w którym znajduje się szkoła. Przed wyborem programu magisterskiego uczniowie mogą chcieć spojrzeć na wiele opcji.

  Ukończenie studiów magisterskich w zakresie fintech może prowadzić do wielu możliwości kariery zawodowej, w tym wiceprezesa lub dyrektora departamentów rozwoju w wiodących międzynarodowych bankach lub instytucjach finansowych. Firmy świadczące usługi finansowe online mogą zatrudniać absolwentów jako menedżerów ds. Badań lub dyrektorów ds. Rozwoju, a firmy zajmujące się dużymi danymi mogą zatrudniać studentów jako strategicznych analityków lub doradców do współpracy z firmami finansowymi podczas wprowadzania lub zmiany swoich produktów. Absolwenci mogą zostać prezesem zarządu lub prezesem, gdy uruchomią własne firmy fintech, aby oferować innowacyjne produkty finansowe konsumentom lub firmom.

  Studenci mogą ubiegać się o wyższe stopnie naukowe na uniwersytetach lub w szkołach technicznych, zarówno na terenie kampusu, jak i na odległość. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.