Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia z zarządzania
 • Studia menedżerskie
 • Kierownictwo w finansach
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (2)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

2 Studia magisterskie Programy w Kierownictwo w finansach 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Studia magisterskie Programy w Kierownictwo w finansach

  Pieniądze są smarem, który utrzymuje biegi toczenie przemysłu. To jest zasób, że wszystkie przedsiębiorstwa zależy od sprzedaży na rynki, produkcji towarów i wypłaty swoim pracownikom. Zawodowych z Mistrzem w Wykonawczego Finansów zapewnia firmom z kierunkiem i wglądu niezbędnej do sprawnego korzystania cennych aktywów pieniężnych.

  &nbsp

  Co to jest Mistrz Wykonawczego Finansów? Jest to zaawansowany stopień najbardziej odpowiednie dla osób zainteresowanych w biznesie i ekonomii. W trakcie studiów studenci spojrzeć na różnych strategii firmy korzystają na finansowanie projektów i zarządzania przepływem gotówki. Studenci uczą się ocenić w jaki sposób pieniądze porusza się organizacji i wpływu, jaki wywierają na strategie finansowania pożądanego rezultatu. Różne źródła kapitału i techniki i narzędzia używane do śledzenia i organizowania tych środków finansowych są również omawiane.

  &nbsp

  Absolwenci zrozumieć, jak numery działać razem i rozwój krytycznego myślenia, matematyki i umiejętności księgowych. Uczą się, aby zastanowić się, jak kwestie finansowe wpływ na życie pracowników i współpracowników związanych z firmą biznesowej. Studenci zdobywają wiedzę na temat wspólnych procedur i strategii bankowych, jak zapoznać się z prawa gospodarczego i praktykami etycznymi. Niektóre programy nawet umieścić nacisk na wykorzystywanie tych umiejętności do rozwiązywania problemów globalizacji nowoczesne.

  &nbsp

  Różne uczelnie mają różne koszty czesnego. Studenci zainteresowani dowiedzieć się więcej należy skontaktować się z przyjęć wydziały instytucji, którymi są zainteresowani szczegóły.

  &nbsp

  Zarabianie magistra Wykonawczego Finansów przygotowuje studentów do ról przywódczych. Powszechne jest znaleźć zatrudnienie w bankach, firmach ubezpieczeniowych i firm inwestycyjnych, ale umiejętności są stosowane w kilku branżach i sektorach.Mogą one znaleźć pracy jako kierowników lub konsultantów do każdej dużej firmie skalę. Agencje rządowe mają również pozycje finansowe, aby wypełnić i może zatrudnić absolwentów do prowadzenia projektów lub ocenić finansowanie programów specjalnych.

  &nbsp

  Studenci powinni dokładnie rozważyć opcje. Programy wykonawcze stopnia są często zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby osób zajmujących się zawodowo. Zajęć online oferuje wysokiej jakości kształcenia, który jest łatwo dostępny dla osób z harmonogramu lub wyzwań geograficznych. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.