Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 100 Studia magisterskie w Filozofia 2024

100 Studia magisterskie Programy w Filozofia 2024

Przegląd

Filozofia to studia, które szukają odpowiedzi na ogólne i podstawowe pytania. Pod tym względem różni się ona od innych studiów lub nauk. Jedną z głównych różnic w stosunku do innych sposobów rozwiązywania trudnych problemów związanych z egzystencją, wartościami, umysłem, językiem i rozumem, jest to, że programy studiów magisterskich na Filozofii podchodzą do wymienionych powyżej problemów z racjonalnymi i systematycznymi metodami, a także z dozą zdrowej krytyki.

Istnieje wiele gałęzi filozofii, które studiują wszystko od najgłębszych spraw teoretycznych do łatwiejszych i mniej abstrakcyjnych tematów. Niektóre przykłady to: metafizyka badająca naturę rzeczywistości i szukająca odpowiedzi na to, jak ciało i umysł są połączone, etyka znana również jako "filozofia moralna", filozofia polityczna, która jest stosowanym studium władzy i jednostek jako części państwa, filozofia języka, umysłu i religii, estetyka, logika i wiele innych. Studenci wybierający studia magisterskie z filozofii mogą specjalizować się w dziedzinie, która ich interesuje. Ze względu na szeroki wachlarz możliwości, absolwenci programów magisterskich na kierunku filozofia mogą mieć wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej w wielu różnych dziedzinach.

Jeśli jesteś przygotowany do głębokich i abstrakcyjnych rozważań, powinieneś dowiedzieć się więcej o różnych programach magisterskich z filozofii przeglądając różne możliwości studiów oferowanych przez uniwersytety na całym świecie. Zrób kolejny krok w kierunku swojej przyszłości z tytułem magistra filozofii już dziś!

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Filozofia
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (100)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania