Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 12 Studia magisterskie w Etyka stosowana 2023

12 Studia magisterskie Programy w Etyka stosowana 2023

overview

Dla tych studentów poszukujących do dalszego kształcenia w danej dziedzinie, po ukończeniu college'u, Master 's stopnia może być korzystne, następnym krokiem. Ten stopień zapewnia wyższy poziom wiedzy w wybranej dziedzinie student 's, torując drogę dla dowolnej liczby kariery.

&nbsp

Co to jest Mistrz Etyki Stosowanej? Jest to jeden z wielu ścieżek studiów Master 's student może realizować. Etyka stosowana jest dyscypliną, która rozgałęzia się w naukach humanistycznych i etyki, ale które mogą być podjęte w kilku różnych kierunkach. Z tego powodu, każda stosowana programu etyka wyjątkowy. Niektóre skupiają się na etyki stosowanej w kontekście prawa, a inni angażują się dokładniej z bioetyki, podjęcie trudnych pytań co do etyki bioinżynierii. W każdym razie, etyka stosowana zazwyczaj wiąże zróżnicowany program nauczania, począwszy od zajęć w filozofii politycznej, teorii etycznej.Uczniowie zachęcani są borykać się z aktualnych dylematów etycznych i dowiedzieć się, jak działają na rzecz danej stronie argumentu.

&nbsp

Główną zaletą biorąc magistra Etyki Stosowanej jest umiejętności krytycznego myślenia nauczania sprzyjająca. Uczniowie stoją w obliczu wyzwań, stymulujące środowisko klasie na czas trwania programu, i uczą się wielu cennych i zbywalne umiejętności komunikacyjnych i badawczych. Doświadczenie to może być bardzo przydatne w wielu różnych dziedzinach.

&nbsp

Ponieważ każdy program oferuje tytuł magistra 'sw etyki stosowanej jest inny, nie ma prawdziwego zasada za ile kosztują programy. Koszty rejestracji i wpisu różnić się od szkoły do ​​szkoły. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, skontaktuj się z biura rekrutacji każdego programu.

&nbsp

Pod względem możliwości kariery, Master Etyki Stosowanej jest bardzo warto stopnia.Umiejętności i doświadczenie to daje studenci są poszukiwane w dzisiejszym 's rynku pracy. W zależności od przeznaczenia danego programu, absolwenci mogą przejść do kariery w bioetycznych, polityki i prawa. Zawody te są szczególnie nagradzanie z punktu widzenia etyki, ponieważ absolwenci mogą opowiadać się za pozytywne zmiany na dużą skalę i mają realny wpływ.

&nbsp

Jeśli stosowane etyka brzmi jak może to być ścieżka studiów dla Ciebie, rozpocząć wyszukiwanie w szkole dzisiaj. Nasza baza programów z całego świata będą mieli wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby rozpocząć. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Etyka
  • Etyka stosowana
fields_of_study
  • Studia humanistyczne (12)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format