Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Projektowanie
 • Ergonomia
Kierunki studiów
 • Projektowanie (4)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  4 Studia magisterskie Programy w Ergonomia 2024

   Studia magisterskie Programy w Ergonomia

   Tytuł magistra jest wyższe wykształcenie, które zazwyczaj daje absolwentom zaawansowanego zrozumienia tematu lub pola. Pomyślne zakończenie tytuł licencjata jest zazwyczaj warunkiem wstępnym, a program trwa zwykle od jednego do trzech lat, aby zakończyć. Po ukończeniu absolwent jest powszechnie postrzegany jako ekspert w swojej dziedzinie.

   Czym jest Mistrz ergonomii? Podczas programu, studenci mogą uczyć się, jak ludzie oddziałują z produktów, systemów i środowisk, które składają się na ich codzienne życie. Zwykle wymaga zaawansowanych badań w dziedzinie zdrowia ludzkiego i zachowania, identyfikacji zagrożeń ergonomicznych w różnych produktach i środowisk oraz podejścia user-centered A do tworzenia produktów i systemów. Niektóre programy mogą wymagać praktyki i / lub pracy magisterskiej.

   Ergonomia to dziedzina szybko rozwijająca się i konkurencyjny. Dlatego uzyskanie Master ergonomii może dać ci przewagę konkurencyjną w ciekawy i na żądanie zawodu.Połączona wiedza zdobyta w ludzkiej psychologii, fizjologii układu i projektowania produktu często pozostawia absolwentów przygotowanych do rozwiązania skomplikowanych wyzwań jest stworzenie optymalnie funkcjonującego świata.

   Kraj studiów, wybór szkoły i długości programu wpływają na całkowity koszt magistra. Kontakt z instytucją edukacyjną bezpośrednio informacje dotyczące wysokości czesnego oraz możliwości pomocy finansowej.

   Jako wyszkolony ergonomista, absolwenci mogą być w stanie pracować w takich dziedzinach, jak służba zdrowia, lotnictwo, bezpieczeństwa pracy, bezpieczeństwa jądrowego i projektowania produktu. Często mają one możliwość pracy dla dużych firm lub jako konsultantów, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Stopień magistra ergonomii jest również często pierwszym krokiem do certyfikowane jako zarejestrowany ergonomista i / lub członkostwa zyskuje na regionalnych i krajowych organizacji zawodowych.

   Robi stopień mistrzem internetowego może pozwolić studentom elastyczność, których potrzebują, aby połączyć naukę z innych obowiązków, dając im możliwość skorzystania z edukacji międzynarodowej, bez względu na ich miejsce zamieszkania. Aby uzyskać więcej informacji, wyszukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.