Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 9 Studia magisterskie w Ekonomia ilościowa 2024

9 Studia magisterskie Programy w Ekonomia ilościowa 2024

Przegląd

Rozwiń potencjał kariery z tytułem magistra. Intensywne studia w danej dziedzinie często dają uczniom dodatkową przewagę w miejscu pracy. Tytuł magistra jest również niezbędnym krokiem dla osób podejmujących pracę doktorską lub niektórych kierunków studiów.

Co to jest Master w Quantitative Economics? Zajęcia koncentrują się na zrozumieniu aktualnej teorii ekonomii wraz z analizą matematyczną i ekonomiczną oraz metodami modelowania. Kursy programowe obejmują kursy z zakresu statystyki, matematyki i finansów. Przestudiuj ludzkie tendencje kolektywne i indywidualne w odniesieniu do bogactwa i tego, jak społeczeństwo wykorzystuje lub nie wykorzystuje pieniędzy. Odkryj zależności ilościowe między różnymi zmiennymi ekonomicznymi i jak zastosować te koncepcje. Zazwyczaj ukończenie programów zajmuje około dwóch lat.

Umiejętności zdobyte w tym programie obejmują rozwiązywanie problemów, wykorzystywanie statystyk i wypełnianie zadań finansowych. Uczniowie mogą rozszerzyć korzyści płynące z tych umiejętności na ich osobiste portfele, bankowość i finanse. Zdolność do rozwiązywania problemów analitycznych przynosi więcej korzyści niż finansowanie przy użyciu praktycznego, rzeczywistego zastosowania na co dzień.

Ważne jest, aby uczniowie badali koszty i obciążenie kursu każdego programu przed podjęciem decyzji o określeniu najlepszego dla nich dopasowania. W badaniu należy uwzględnić koszty zakwaterowania, czesnego i opłat.

Magister ekonomii ilościowej przygotowuje absolwentów do ścieżki kariery w ekonomii, bankowości i finansach. Agencje rządowe i biura zapewniają także możliwości zatrudnienia dla studentów, którzy chcą zostać administracją państwową i miejską. Dla osób zainteresowanych staniem się naukowcami, instytucje akademickie i badawcze mogą być realnymi opcjami. Uczniowie mogą mieć przewagę w pracy w instytucjach mikrofinansowych, bankach i firmach inwestycyjnych. Wyuczone metody ilościowe mogą również przynieść korzyści uczniom w takich obszarach, jak sprzedaż.

Odkryj piękno i radość życia za granicą podczas ukończenia tego dwuletniego stopnia. Proces rozpoczyna się od wyszukania programu poniżej i skontaktowania się bezpośrednio z biurem przyjmującym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Ekonomika
  • Ekonomia
  • Ekonomia ilościowa
Kierunki studiów
  • Ekonomika (9)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania