Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia biznesowe
 • Biznes
 • Ekonomia biznesu
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (43)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

43 Studia magisterskie Programy w Ekonomia biznesu 2024

  Studia magisterskie Programy w Ekonomia biznesu

  magistra ma umożliwić uczniom kontynuować naukę po ukończeniu studiów program. Umiejętności i wiedza oferowane przez studia magisterskie mają na celu przygotowanie absolwentów do skoku w prawo do udanej kariery.

  Czym jest Master in Business Economics? Ten kierunek studiów jest oddziałem firmy, która skupia się na zastosowaniu ekonomii, ponieważ odnosi się do funkcjonowania firmy. Business Economics studenci często podejmują kombinacji kursów z obu ekonomii i programów biznesowych. Dodatkowo, istnieje wiele wymaganych badań społeczno-politycznych, w tym antropologii, psychologii i ekonomii publicznych.

  Biznes jest jednym z najbardziej dochodowych dziedzinach budowania kariery, ale może to być przemysł, który trudno jest przebić się. Studiując ekonomię korzyści biznesowych poprzez zapewnienie studentom unikalną kąt skupienia, które często sprawia, że ​​są atrakcyjne dla firm.posiadacze magisterskie zazwyczaj zarabiają znacznie wyższe pensje i są często bardziej poszukiwane.

  Koszt zdobywając tytuł magistra mogą różnić się całkiem sporo. W szkole i programie wybrać wpłynie na czesne i inne koszty. Twój kraj studiów zmienia również koszt. Przed zarejestrować się w programie Business Economics, jest całkiem mądry do badań wymagany wydatek.

  Większość dostępnych karier absolwentów dziedzinie ekonomii przedsiębiorstw są w analityce. ekspertów ekonomicznych pomóc ocenić rynek, zalecenia, a wpływ na proces decyzyjny. Możliwe jest, aby pracować jako doradca inwestycyjny, specjalista badań rynkowych, analityka biznesowego lub dyrektora banku. Jeśli są Państwo zainteresowani w zarządzaniu, jest to również możliwe, aby stać się dyrektor finansowy. magistra są zazwyczaj wymagane, aby rozpocząć pracę na wysokim poziomie Business Economics.

  Jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem na stopień w ekonomii biznesu, należy rozpocząć od znalezienia program, który jest właśnie dla Ciebie. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.