Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 21 Studia magisterskie w Edukacja plastyczna 2023

21 Studia magisterskie Programy w Edukacja plastyczna 2023

overview

Stopnie magisterskie oferują zaawansowane możliwości dla studentów, którzy chcą dalej zdobywać wykształcenie. Zazwyczaj małe klasy w programach podyplomowych pozwalają uczniom zdobyć umiejętności potrzebne do rozwoju kariery zawodowej w ciągu 1-2 lat intensywnych studiów.

Czym jest Master in Art Education? Programy studiów podyplomowych w zakresie edukacji artystycznej mogą przygotować uczniów do przejęcia odpowiedzialności za doświadczenia edukacyjne na całym świecie. Studenci mogą specjalizować się w edukacji na poziomie średnim lub epokowym lub mogą zrównoważyć swoje programy nauczania z różnorodnymi technikami sztuki, historiami i metodami nauczania. Inne obszary specjalizacji mogą obejmować rzecznictwo, historię, sztukę wspólnotową, edukację muzealną i opiekę artystyczną. Studenci zazwyczaj otrzymują silny program teoretyczny i praktyczne doświadczenie zarówno w studio, jak i poza nim, doskonaląc się jako wybitni pedagodzy poprzez rygorystyczne zajęcia i badania.

Studenci, którzy ukończą studia magisterskie z zakresu edukacji artystycznej, mogą zdobyć umiejętność nauczania w różnych grupach wiekowych, prowadzić wyczerpującą analizę sztuki i krytykę oraz poruszać się po annałach historii z profesjonalizmem i wrażliwością. Te cechy mogą zarówno rozwinąć profesję studenta, jak i umożliwić mu dalszy rozwój jako artysta.

Koszty związane z zaawansowanym stopniem powinny zostać wykorzystane na pokrycie kosztów utrzymania i wymagań czasowych. Ponieważ każdy program ma inne wymagania i unikalny harmonogram opłat, zainteresowani studenci powinni skontaktować się z wybranymi uniwersytetami w celu dokładnej oceny kosztów.

Nie ma typowego środowiska pracy dla osoby z tymi kwalifikacjami, ponieważ zapewnia ona drogę do tak wielu różnych zawodów. Uczniowie zazwyczaj podejmują pracę w szkołach publicznych, uniwersytetach, muzeach, centrach sztuki i galeriach sztuki, choć istnieje wiele innych branż, które również korzystają z tego zestawu umiejętności. Dyrektor galerii, wychowawca sztuki, muzealnik, nauczyciel sztuki, konsultant artystyczny i konsultant edukacyjny to tylko garstka tytułów, które kończą w tej dziedzinie.

Życie rodzinne i zawodowe nie musi stanąć na drodze do zaawansowanej edukacji. Możesz prowadzić studia magisterskie z zakresu edukacji artystycznej z zajęciami tradycyjnymi lub online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Edukacja
  • Nauczanie
  • Edukacja plastyczna
fields_of_study
  • Edukacja (21)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format