Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 36 Studia magisterskie w Edukacja muzyczna 2024

36 Studia magisterskie Programy w Edukacja muzyczna 2024

Przegląd

Program studiów magisterskich ma na celu zapewnienie kandydatom wykwalifikowanym dalszych możliwości kształcenia. Te programy dla absolwentów wymagają zazwyczaj powiązanych studiów licencjackich lub doświadczenia zawodowego do rejestracji.

Co to jest Master w edukacji muzycznej? Edukację muzyczną można uznać za przekaz informacji o ekspresji muzycznej. Można to zrobić we współczesnych środowiskach akademickich, takich jak szkoły, lub w nowych platformach edukacyjnych, takich jak internetowe nauczanie partnerskie. Istnieje kilka opcji dostępnych w tej ogólnej kategorii studiów, najbardziej znanych działach jest Master of Music z naciskiem na edukację i Master of Education in Music. Wspólne kursy w większości programów obejmują pedagogikę, zasady edukacji muzycznej, umiejętności muzyczne i badania.

Uczeni w tego typu programach są często dostępni, aby utrzymać osobistą praktykę muzyczną, rozwijając ich zdolności ekspresyjne i techniczne. Można również znaleźć zwiększoną sieć współpracowników, aby rozwijać swoją sztukę, w tym rówieśników i instruktorów. Nabyte zazwyczaj umiejętności nauczania mogą pomóc w dzieleniu się muzyką z przyjaciółmi i uczniami.

Ważne jest, aby sprawdzić każdy program nauczania indywidualnie. Ceny mogą opierać się na różnych czynnikach, takich jak naród, w którym znajduje się szkoła oraz na obiektach takich jak laboratoria, do których studenci mają dostęp.

Świeżo absolwenci z tytułem magistra edukacji muzycznej mogą znaleźć zatrudnienie w biurze centrum nauczania muzyki. Te stanowiska administracyjne mogą obejmować obowiązki takie jak zasięg społeczności, planowanie programu i zarządzanie zakładem. Korepetycje to kolejna wspólna pozycja dla nauczycieli muzyki. Można to zrobić za pośrednictwem uznanej szkoły lub reklamy jako freelancer. Absolwenci z doświadczeniem zawodowym lub znaczącymi osobistymi osiągnięciami mogą znaleźć pozycje dydaktyczne w zakresie teorii muzyki, osiągnięć lub edukacji w szkołach, szkołach wyższych lub na uniwersytetach.

Jeden z nich może znaleźć wiele opcji dotyczących stopni edukacji muzycznej w Internecie oraz w tradycyjnych formatach klasowych. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Edukacja
  • Nauczanie
  • Edukacja muzyczna
Kierunki studiów
  • Edukacja (36)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania