Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 11 Studia magisterskie w Działalność wydawnicza 2024

11 Studia magisterskie Programy w Działalność wydawnicza 2024

Przegląd

Tytuł magistra jest wyznaczenie akademicki obdarzył tych, którzy podejmują zaplanowanych zajęć w konkretnej dziedzinie i pomyślnie zakończyć program. Programy magisterskie zazwyczaj budować na fundamencie edukacji nabytych w programie studiów licencjackich powiązanym.

Tylko to, co jest Mistrz Publishing? Ten kompleksowy program studiów zapewnia solidne podstawy wykształcenia w praktycznie wszystkich obszarach publikacji, od przeglądu historii przemysłu na dokładny przegląd nowych technologii. Studenci w takim programie powinni spodziewać recenzję szeroką gamę tradycyjnych i elektronicznych względów wydawniczych, a dodatkowa uwaga jest często stosowany do etyki, redakcję, praw autorskich i okolicznościach i ogólnego marketingu i praktyk biznesowych. Niektóre programy podkreślają uzyskania wyższych ról w branży wydawniczej, a skupiają się na takich dziedzinach jak budżetowanie, negocjacji umów i ekonomii, między innymi.

Studenci, którzy pomyślnie uzyskać tytuł magistra w Publishing są na ogół w stanie dowodzić wyższe pensje niż stopień-holdingowych zawodników zawodowych licencjata, a także są zwykle zatrudniony przez, i jest w stanie zapewnić wyższe pozycje niż gospodarstwa mniejsze stopni.

Nie ma ustalonej koszt uzyskania stopnia magistra w wydawnictwie. Koszty czesnego różnią się zasadniczo od szkoły do ​​szkoły i programu do programu, na podstawie czynników, takich jak prestiż instytucji i gdzie, geograficznie, program jest oferowany, więc kontakt z każdej szkoły zainteresowania w celu uzyskania szczegółowych informacji na czesne.

Wybrani absolwenci tych programów są przygotowane do wysokiej płatnych prac w różnych miejscach i obszarach. Wielu absolwentów przejść do znalezienia pracy jako wydawców, biznesmenów, specjalistów od marketingu i projektantów, podczas gdy inni wybierają skupić się na strony technologicznej przemysłu i bezpiecznej pracy w IT, związanych lub technologicznemu.

Jeśli tytuł magistra w publikacji jest coś chcesz dowiedzieć się więcej na temat przeglądu ogromne możliwości edukacyjne dostępne w naszej obszernej globalnej bazy danych programów. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
  • Media
  • Działalność wydawnicza
Kierunki studiów
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (11)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania