Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 76 Studia magisterskie w Duchowieństwo 2024

76 Studia magisterskie Programy w Duchowieństwo 2024

Przegląd

Uzyskanie tytułu magistra jest celem wielu studentów osiągnąć w swoich zaawansowanych badań edukacyjnych. Oferuje on dodatkowe intensywne badania nad standardowego programu studiów czterech lat, co daje więcej możliwości rozwoju kariery zawodowej dla ucznia. Typowy czas do zakończenia programu wynosi dwa lata.

Co jest Mistrz w Ministerstwie? Mistrz w Ministerstwie to zaawansowany stopień studiów biblijnych, wraz z koncentracją w praktykach zawodowych, aby przygotować studentów do długiej kariery w tej dziedzinie. Obejmuje teologicznie uziemiony program rozwijania głębsze zrozumienie Biblii ponad i poza tytuł licencjata. Zapewniając szkolenie praktyczne i empiryczne w usługach ministerstwa, stopień obejmuje również badania w kulturze religijnej i zrozumienia.

Student może wybrać się do uzyskania tego typu stopnia z kilku powodów.Z tle biblijnej i ministerstwa dogłębnej studenci uzyskają wiedzę i umiejętności komunikacyjne, aby służyć potrzebom ministerialne dla kościołów i wspólnot małych i dużych. Nabywanie umiejętności w dyscyplinie przyczynia się do zdolności do komunikowania wiary i otwiera drzwi w szerokiej gamie instytucji prywatnych i publicznych.

Koszt programu będzie się zmieniać w zależności od miejsca i czasu trwania badań. Kontakt do biur administracji o potencjalnych szkół i uniwersytetów na konkretne pytania dotyczące kosztów.

Mistrz w Ministerstwie oferuje jednostkom wiele możliwości dla pracy. Wielu posiadaczy stopnia będzie wybrać, aby stać się liderem i minister kościoła i jego wiernych. Organizacji non-profit mają również otwory do studentów, którzy mają tego typu tle. Ścieżka w edukacji to kolejny popularny kariera, których absolwenci mogą uczyć studia biblijne lub ministerialne na uczelniach prywatnych i publicznych oraz uczelni wyższych.Student może również starać się o stopień doktora, aby otworzyć zaawansowane pozycje z jeszcze wyższych wynagrodzeń.

Uniwersytety na całym świecie oferują tego typu programów, które uruchamiają wiele udanych karier. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Teologia
  • Duchowieństwo
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (76)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania