Keystone logo

172 Studia magisterskie Programy w Nauki społeczne Praca socjalna Doradztwo 2024

Filtry

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki społeczne
  • Praca socjalna
  • Doradztwo
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (172)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia magisterskie Programy w Nauki społeczne Praca socjalna Doradztwo

Zaawansowane stopni w szeroki zakres badań zostały coraz bardziej wyspecjalizowane w ciągu ostatniej dekady. Stopni Master 's studenci mogli uzyskać szczegółowe szkolenie w metodach i aplikacji, które zapewniają wiele możliwości dla każdego profesjonalisty.

Co jest Mistrz w Doradztwa? Mistrz w Doradztwa jest absolwent stopień poziomu, który oznacza zakończeniu znaczący badania w dziedzinie badań nad przedsiębiorczością, a które są profesjonalnie przygotowane do współpracy z klientami jako konsultant w różny sposób. Został zaprojektowany jako rozszerzenie specjalizacji, które często rozpoczyna się Studiów Przedsiębiorczości licencjat, chociaż programy są również dostępne dla studentów z bardziej ogólnego, środowisk biznesowych, jak również.

Korzyści z realizacji w doradztwie magistra obejmują rozszerzoną zestaw narzędzi, który sobie i swoim klientom korzyści, daje szerszy zakres taktyki do wykorzystania, czy rosną własnej działalności gospodarczej lub zarządzania cudzym. Stopień zapewnia również Państwu doświadczenia potrzebnego do szybko i w różnych zmieniających się warunków, aby dobrze przeanalizowane decyzje, co wiedza zdobyta bezpośrednio praktyczne.

Koszty różnią się trochę od programu, ale są konkurencyjne w stosunku do innych stopni w różnych dziedzinach związanych z biznesem. Najlepszym sposobem, aby uzyskać oszacowanie kosztów czesnego dla różnych programów jest zwrócić się do instytucji oferujących stopnia.

Kariera w doradztwie może wahać się w całej szerokiej gamy aplikacji i ścieżek. Wielu konsultantów pracować jako rozwiązują problemów dla różnych klientów, zarządzania ich relacje zawodowe i sieci poprzez zakładanie przedsiębiorstw, które pozwolą im skonsolidować swoje zasoby.Indywidualne ścieżki kariery różnią się one w zależności od rodzaju konsultacji, że poszczególne studenci realizować, ale wzrost strategicznego i zarządzania personelem są zarówno wspólne wybory.

To pole jest wschodzących najlepiej reprezentowane przez małe, ale dedykowanym podstawowej grupy szkół internetowych. Wiele z nich jest rekrutacja na arenie międzynarodowej, ze szczególnym naciskiem na budowanie zawodu poprzez współpracę z dedykowanych studentów z różnych środowisk. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowej wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.