Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia nad sportem i ćwiczeniami
 • Coaching sportowy
Kierunki studiów
 • Studia nad sportem i ćwiczeniami (46)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

46 Studia magisterskie Programy w Coaching sportowy 2024

  Studia magisterskie Programy w Coaching sportowy

  Stopień magistra jest często pierwszym krokiem w uzyskaniu zaawansowanej lub specjalistycznej pozycji zawodowej. Programy te oferują specjalizacje dla studentów, którzy uzyskali już licencjat.

  Czym jest Mistrz Coachingu Sportowego? Programy te działają w oparciu o sprawdzoną hipotezę, że umiejętność kierowania i motywowania sportowców może być rozwijana poprzez dokładne studia i praktyczne doświadczenia. Wspólne kursy często obejmują tematy psychologii, teorii sportu i zapobiegania urazom. Ponieważ programy te koncentrują się na zdobywaniu umiejętności coachingu, często odbywają się praktyczne ćwiczenia, które wymagają przywództwa w środowisku konkurencyjnym. Można oczekiwać także, że pomogą Ci doradcy od pomyślnych trenerów i specjalistów z branży, a także pomysły teoretyków i wychowawców. Badania i rozwój prac do publikacji w czasopismach specjalistycznych są często przedmiotem tych programów.

  Umiejętności coachingowe doskonalone w trakcie uzyskiwania tytułu Master in Sports Coaching mogą obejmować zdolność motywowania jednostek i grup. Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne niezbędne do ukończenia większości programów mistrzowskich często przynoszą użyteczność w różnych zastosowaniach.

  Stopnie coachingu są często znaczną inwestycją w przyszłość. Przed zastosowaniem skontaktuj się z odpowiednim działem w każdej z instytucji.

  Większość osób, które uczęszczają na stopień magistra w tej dziedzinie, czyni to z zamiarem zostania trenerem sportowym. Są to stanowiska kierownicze często wymagające wysokiego poziomu fizycznej wytrzymałości i energii od kandydatów. Nowi absolwenci mogą znaleźć pracę jako asystent trenera lub specjalistę w dziedzinie związanej z ich stopniem. Osoby te często prowadzą sportowców do doradztwa opartego na danych i komunikują się z trenerami.

  Miłość do uprawiania sportu może być fundamentem udanej kariery naukowej. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.