Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Języki
 • Chiński
Kierunki studiów
 • Języki (13)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  13 Studia magisterskie Programy w Chiński 2024

   Studia magisterskie Programy w Chiński

   Poza licencjatem licencjata, magister jest punktem wyjścia do studiów magisterskich i oferuje głębszy nacisk na temat akademicki lub profesjonalny obszar. Ludzie mogą zdobywać tytuły magisterskie z zamiarem ostatecznego studiowania na doktorat lub poszerzanie możliwości kariery zawodowej lub wyłącznie w interesie.

   Czym jest Master w języku chińskim? Stopień oferuje kulturową i intelektualną świadomość zarówno Chinom, jak i ich krajowi. Uczniowie mogą wybierać tematy, na których mogą się skupić, takie jak literatura, historia, lingwistyka, kultura lub pedagogika. Interpretacja i tłumaczenie to inne możliwe dziedziny, szczególnie jeśli kompetencje ucznia w jego ojczystym języku są silne. Osoby o bardziej profesjonalnych zainteresowaniach mogą również odbywać kursy z biznesu, finansów, ekonomii, technologii, prawa i mediów.

   Master in Chinese Program pomaga wzmocnić umiejętności analityczne i umiejętności komunikacyjne. Absolwenci tego typu programów mogą mieć również wysokie kwalifikacje do nauczania i zapewniania szkoleń.

   Koszty studiów magisterskich w chińskich programach różnią się w zależności od długości programu, oferowanej instytucji edukacyjnej i miejsca, w którym się znajduje. Studia magisterskie na ogół trwają od jednego do trzech lat.

   Możliwości kariery zawodowej mogą być obfite dla Mistrza chińskich absolwentów, ponieważ Chiny wciąż rosną jako światowa potęga. Mogą oni wchodzić na różne stanowiska w akademiach, rządach, konsultacjach, biznesie, organizacjach non-profit lub edukacji. Osoby z wykształceniem literackim i językowym mogą zostać nauczycielami języka chińskiego lub specjalistami językoznawstwa. Tłumaczenia pisemne i tłumaczenia ustne można znaleźć również w prywatnych firmach, sektorach usług publicznych i różnych agencjach międzynarodowych. Inni mogą chcieć kontynuować karierę akademicką, kontynuując studia w ramach programu doktora.

   Mistrz w chińskich programach studiów jest dostępny na całym świecie, na kampusach uniwersyteckich lub online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.