Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Nauki o życiu
 • Ogrodnictwo
 • Botanika
Kierunki studiów
 • Nauki o życiu (36)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

36 Studia magisterskie Programy w Botanika 2024

  Studia magisterskie Programy w Botanika

  Zarabianie na studiach magisterskich jest wynikiem kształcenia na poziomie wyższym, które zazwyczaj trwa co najmniej dwa lata w szkole w pełnym wymiarze godzin. Studenci, którzy zdobywają stopień magistra, mogą skorzystać z możliwości osobistych i zawodowych, które mogą zapewnić ich edukację.

  Czym jest Mistrzem w Botanice? Ten program akademicki zapewnia studentom umiejętności i wiedzę potrzebną do kariery w dziedzinie nauk biologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem życia roślinnego. Studenci uczą się o procesach biochemicznych związanych z całym życiem roślinnym, a także o nieodłącznych strukturach, rozwoju ewolucyjnym i właściwościach różnych form roślin, od mikroskopijnego grzyba po olbrzymie drzewo redwood.

  Mistrz programu botaniki może być korzystny dla studentów, gdy uczą się, jak prowadzić własne badania, jak dać profesjonalne prezentacje i jak skutecznie analizować próbki roślinne.Te umiejętności mogą pomóc przygotować uczniów do rygorów przyszłego miejsca pracy.

  Każda szkoła oferująca program mistrzowski w botanice będzie różnić się wymaganiami, a zatem koszt może się różnić. Studenci są proszeni o pełne badanie ich przyszłych programów nauczania i magisterskich przed rozpoczęciem studiów.

  Ukończenie Mistrza w Botanice pomaga przygotować studentów do kariery naukowej, edukacyjnej, badawczej, ochrony, rozwoju, rządu lub farmakologii. Studenci mogą pracować jako botanicy, studiując rośliny w odległych lasach, jako naukowcy badający wpływ zmian klimatycznych na lasy czy biotechnologię pomagającą w opracowywaniu nowych leków i zabiegów przy użyciu roślin i ziół. Studenci, którzy są szczególnie zainteresowani botaniką, mogą zdecydować się na uzyskanie tytułu doktora po stopniu magistra, aby móc skoncentrować studia w określonym obszarze.

  Szkoły mogą oferować kursy online lub na odległość dla studentów botaniki, aby mogły zarabiać na studiach magisterskich niezależnie od ich położenia geograficznego. Aby znaleźć program dla absolwentów, który Ci odpowiada, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.