Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia biznesowe
 • Biznes międzynarodowy
 • Biznes w Azji
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (4)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

4 Studia magisterskie Programy w Biznes w Azji 2024

  Studia magisterskie Programy w Biznes w Azji

  Uzyskanie tytułu magistra zapewnia studentom możliwość rozwoju kariery zawodowej w wyspecjalizowanych dziedzinach nauki z poszerzonymi umiejętnościami i wiedzą. Ukończenie programu zazwyczaj wymaga jednego do dwóch lat nauki.

  Co to jest Master w biznesie azjatyckim? Programy te opierają się na umiejętnościach zarządczych, administracyjnych i strategicznych niezbędnych do kariery zawodowej na rynkach międzynarodowych i azjatyckich. Studenci mogą wybierać kursy koncentrujące się na podstawowych badaniach gospodarki światowej, zarządzaniu startupami, prawach międzynarodowych, finansach i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Skoncentrowane tematy kursu w ramach azjatyckich studiów biznesowych obejmują zarządzanie międzykulturowe, kulturę narodów azjatyckich, kwestie regionalne, marketing cyfrowy, media społecznościowe, logistykę, prawo gospodarcze i zarządzanie w Azji Pacyficznej. Studenci mogą również mieć możliwość zapisania się na kursy językowe i programy stażowe.

  Ukończenie programu w biznesie azjatyckim może zapewnić studentom szeroki zakres przydatnych umiejętności. Opanowanie metod badawczych, umiejętne zrozumienie systemów społecznych i politycznych na skalę globalną oraz umiejętność komunikowania się z innymi liderami biznesu to silne umiejętności, które mogą pomóc absolwentom w znalezieniu satysfakcjonującej kariery.

  Koszt przyjęcia programu może się różnić w zależności od instytucji i wyboru kursu. Przyszli studenci zainteresowani pewnym programem powinni skontaktować się z konkretnymi szkołami, aby dowiedzieć się więcej o kosztach, wymaganiach wstępnych i innych wymaganiach.

  Master in Asian Business zapewnia studentom specjalistyczną wiedzę z regionów Azji i wielu możliwych międzynarodowych ścieżek kariery. Po ukończeniu studiów, osoby mogą spodziewać się możliwości znalezienia potencjalnych ofert pracy, takich jak tłumacze, konsultanci finansowi, analitycy biznesowi, doradcy biznesowi, lobbyści, naukowcy, specjaliści ds. Public relations, menedżerowie ds. Sprzedaży, specjaliści ds. Marketingu, dyplomaci, korespondenci zagraniczni, pracownicy stosunków społecznych, urzędnicy ds. Stosunków międzynarodowych i dyrektorzy ds. rozwoju na rynkach azjatyckich.

  Studenci z ograniczonym dostępem lub napiętymi harmonogramami mogą znaleźć opcje kursów w niepełnym wymiarze godzin i kursów online. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.