Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 132 Studia magisterskie w Biznes w sporcie 2024

132 Studia magisterskie Programy w Biznes w sporcie 2024

Przegląd

Uzyskania zaawansowanego poziomu jest sposobem dla specjalistów w tej dziedzinie w celu zwiększenia swoje umiejętności i stać się bardziej wyposażone, aby odnieść sukces w konkurencyjnym polu wyboru.

Czym jest Master Sport firmy? Znany również jako Master of Sports Management lub Sport Administracji, jest zaawansowanym stopniu na celu zwiększenia poprzednią pracę wykonaną na poziomie licencjata. Zajęć podkreśla różnorodne umiejętności i obszarów wiedzy, a jednocześnie wiążących w szczególny sposób oddziałują na to, że firm związanych ze sportem, w tym zarządzania zespołem. Absolwenci tych programów znajdują się przygotowane do różnych ról kierowniczych w franchising sportowych i związanych z nimi przedsiębiorstw.

Wielu studentów decyduje się realizować stopień swego pana, ponieważ udało się wejścia na poziomie pozycji w polu, lub były one promowane i chcą zademonstrować swoją gotowość do większej odpowiedzialności i dalszego rozwoju zawodowego.

Koszty programów zarządzania sportowych są bardzo różne, w zależności od rodzaju programu i lokalizacji. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o kosztach programów jest zbadanie ich indywidualnie.

Ludzie, którzy ukończą zaawansowanych stopni w biznesie sportowym lub zarządzania sportowego są przygotowani do poruszania się po drabinie w profesjonalnych franchising sportowych na różnych poziomach, co pozwala im wszechstronność znaleźć swoje najlepsze możliwości zatrudnienia poprzez kultywowanie zestaw umiejętności, które wykracza poza indywidualne sportowe i ogniska na temat wyborów strategicznych, które pomagają franchising w każdym grow sportu. Nie jest niczym niezwykłym dla kadry kierowniczej najwyższego szczebla w hierarchii zarządzania większości drużyn, z których przygotowuje absolwentów programów zarządzania sport na najwyższym poziomie.

Z eksplozji możliwości w tej dziedzinie w ostatnich latach, istnieje wiele możliwości wyboru dla studentów zainteresowanych w realizacji stopni przez te programy.Uniwersytety w wielu krajach są obecnie konkurencyjne dla studentów jakości, a ich programy nadal rozwijać. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Sport
  • Biznes w sporcie
Kierunki studiów
  • Sport (132)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania