Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 57 Studia magisterskie w Biznes gastronomiczny 2024

57 Studia magisterskie Programy w Biznes gastronomiczny 2024

Przegląd

Tytuł magistra zapewnia studentom umiejętności, które mogą zapewnić im przewagę na rynku pracy ze względu na ich wiedzę i doświadczenie. Większość tych programów koncentruje się na określonym obszarze studiów i trwa od jednego do dwóch lat. Uzyskanie tytułu magistra może pomóc studentom odnieść sukces w ich karierze i przygotować ich do dodatkowego kształcenia podyplomowego.

Co to jest Master w branży spożywczej i napojów? Stopień ten koncentruje się na przygotowywaniu i obsłudze żywności wraz z aplikacjami, takimi jak prowadzenie restauracji i nadzorowanie działalności obiektu gościnności. Studenci mogą poznać branżową stronę branży wraz z konkretnym polem zainteresowań, takim jak wino, turystyka lub catering. Ten stopień pomaga im w radzeniu sobie z najważniejszymi aspektami skutecznego prowadzenia działalności związanej z żywnością i napojami, od planowania do realizacji.

Studenci, którzy otrzymują tytuł magistra z branży gastronomicznej, mogą lepiej zrozumieć działalność firmy. Obejmuje to analizę finansową, budżetowanie i zarządzanie. Umiejętności te pozwalają uczniom wchodzić w pracowników gościnności bardzo dobrze przygotowani ze znajomością operacji front-end i back-end.

Koszt programu magisterskiego może być różny, w zależności od tego, gdzie student zdecyduje się studiować. Należy wziąć pod uwagę, jak długo trwa nauka. Z wyjątkiem kursów internetowych, wiele szkół zapewnia wytyczne dotyczące lokalnych kosztów życia, a także czesnego i innych opłat.

Studenci, którzy zdobywają tytuł magistra z branży spożywczej i napojów, mogą być przygotowani do tego, aby z powodzeniem prowadzić lub wspierać biznes w branży spożywczej. Mogą znaleźć karierę w zakresie żywności i wina, brandingu, projektowania żywności lub cateringu, z takimi stanowiskami, jak kierownik ds. Sprzedaży, dyrektor ds. Żywności i napojów, kierownik gastronomii, kierownik hotelu i operator wycieczek. Niektórzy studenci kontynuują karierę w dziedzinie nauki o żywności i produkcji.

Wiele uniwersytetów na całym świecie oferuje Master of Food and Beverage Business. Kursy online są również dostępne dla studentów, którzy chcą zdalnie pobierać edukację. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauka o żywności i napojach
  • Biznes gastronomiczny
Kierunki studiów
  • Nauka o żywności i napojach (57)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania