Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 19 Studia magisterskie w Biologia komórkowa 2023

19 Studia magisterskie Programy w Biologia komórkowa 2023

Przegląd

Popularny dyplom absolwenta dla studentów, którzy chcą dowiedzieć się więcej, to magister. Studenci mogą uzyskać lepszy wgląd i wiedzę na temat konkretnych obszarów w swoich dziedzinach nauki, co pomaga przygotować ich do kariery.

Czym jest Master in Cell Biology? Ten program jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zagłębić się w dziedzinie biologii molekularnej. Studenci mogą zazwyczaj wybierać spośród wielu różnych tematów, w tym immunologii, raka, współczesnej biofizyki, biologii chemicznej, mikrobiologii, biologii roślin, biologii komórek macierzystych lub farmakologii. Poszczególne klasy mogą obejmować genetykę molekularną, biologia molekularną DNA, przenoszenie genów ssaków, bioetykę, zaawansowaną genetykę, biologię rozwojową, neurobiologię lub immunopatologię. Studenci uczą się zarówno w klasie, jak iw środowisku laboratoryjnym, a większość programów nauczania obejmuje opracowanie pracy naukowej.

Istnieje wiele korzyści dla tych, którzy dążą do tego stopnia zaawansowanego. Niektóre umiejętności, które mogą być rozwijane obejmują krytyczne myślenie, dbałość o szczegóły i zdolność do samodzielnej pracy.

Jeśli chodzi o wybór uczelni, uczniowie powinni zrozumieć, że nauka może się bardzo różnić w zależności od szkoły. Uczniowie powinni zadzwonić i zapytać o czesne i inne wymagania dotyczące opłat, a także czy są dostępne stypendia, stypendia lub inne opcje pomocy finansowej.

Osoby, które zdobywają tytuł magistra z biologii komórki, kwalifikują się do różnych zawodów medycznych, botaniki, biotechnologii i genetyki. Niektóre konkretne stanowiska mogą obejmować biologa molekularnego, nauczyciela biologii, technika laboratoryjnego, specjalistę ds. Badań i biologa komórkowego. Pracodawcy mogą obejmować placówki opieki zdrowotnej, uniwersytety, prywatne laboratoria, instytuty badawcze, firmy farmaceutyczne lub rząd. Aby uzyskać jeszcze więcej możliwości kariery zawodowej, niektórzy mogą zdecydować się na kontynuowanie i uzyskanie stopnia doktora.

Idealna szkoła znajduje się w Twojej okolicy, w innym kraju lub jest dostępna za pośrednictwem komputera. Skorzystaj z naszej obszernej bazy danych, aby wyszukać swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszenia.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki przyrodnicze
  • Biologia
  • Biologia komórkowa
Kierunki studiów
  • Nauki przyrodnicze (19)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania