Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 24 Studia magisterskie w Bezpieczeństwo 2023

24 Studia magisterskie Programy w Bezpieczeństwo 2023

Przegląd

Studenci, którzy realizują studia magisterskie, mogą mieć doświadczenie w różnych dziedzinach. Ten stopień pokazuje wiedzę w wybranym przez studenta obszarze studiów i może potencjalnie poprawić perspektywy zatrudnienia.

Co to jest Master in Security? Mistrz w programach bezpieczeństwa przygotować osoby do ról w zakresie zapobiegania przestępczości, bezpieczeństwa informacji, oceny ryzyka i zarządzania kryzysowego. Wysoce interdyscyplinarni studenci mogą skupić się na tematach obejmujących badania naukowe i politykę, a także nowe, oparte na technologii rozwiązania. Zajęcia mogą obejmować takie tematy, jak najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego, infrastruktura krytyczna, bezpieczeństwo cybernetyczne, wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych oraz ocena ryzyka / analiza ryzyka.

Master in Security wyposaża uczniów w cenne umiejętności, takie jak przywództwo, gotowość na wypadek sytuacji kryzysowych i identyfikację potencjalnych zagrożeń. Uzyskanie tytułu magistra w tej dziedzinie jest doskonałą odskocznią dla studentów studiów licencjackich, którzy chcą specjalizować się w badaniach bezpieczeństwa i może pomóc pracującym specjalistom w poprawie ich CV.

Zazwyczaj koszt ukończenia od dwóch do pięciu lat zależy od konkretnej instytucji i oferowanych programów. Istnieje wiele programów krajowych i międzynarodowych do wyboru, dlatego ważne jest, aby kandydaci przeprowadzili dokładne badania przed podjęciem pracy w szkole.

Master in Security może prowadzić do kariery w wielu branżach, w tym zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Studenci mogą wybrać specjalizację w zakresie bezpieczeństwa fizycznego lub cybernetycznego, a także zarządzania i administracji. Absolwenci posiadający stopnie naukowe cieszą się dużym popytem na stanowiska takie, jak analityk bezpieczeństwa informacji, menedżer bezpieczeństwa sieci, inżynier informatyk i projektant interfejsu użytkownika. Osoby, które preferują praktyczne role, mogą pracować jako ochroniarze lub kierownicy, kontrolerzy bezpieczeństwa transportu, dyrektorzy zarządzania kryzysowego, badacze bezpieczeństwa lub konsultanci ds. Ryzyka.

Istnieje wiele programów Master in Security na całym świecie. Zdalne moduły nauczania ułatwiły studentom osiągnięcie stopnia elastyczności i uzyskania międzynarodowej edukacji. Aby uzyskać więcej informacji, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia technologiczne
 • Bezpieczeństwo
Kierunki studiów
 • Studia technologiczne (24)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania