Keystone logo

1 Studia magisterskie Programy w Badania nad piśmiennością 2024

Filtry

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Edukacja
 • Badania nad piśmiennością
Kierunki studiów
 • Edukacja (1)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

   Popular study format

   Popular education type

   Popular locations

   Studia magisterskie Programy w Badania nad piśmiennością

   Studia nad umiejętnościami czytania i pisania badają społeczne, kulturowe i historyczne aspekty czytania i pisania. Bada związek między praktykami umiejętności czytania i pisania a ich wpływem na jednostki, społeczności i instytucje.

   Dyplom studiów nad umiejętnościami czytania i pisania oferuje wiele tematów do zgłębienia, takich jak rozwój języka, umiejętność krytycznego czytania i korzystania z mediów, umiejętność korzystania z technologii cyfrowych i multimodalnych oraz polityka i planowanie językowe. Unikalne połączenie dyscyplin, takich jak lingwistyka i psychologia, pozwala uczniom badać umiejętność czytania i pisania pod różnymi kątami.

   Ukończenie studiów z zakresu umiejętności czytania i pisania otwiera wiele możliwości kariery, w tym na stanowiska takie jak specjalista ds. umiejętności czytania i pisania, twórca programów nauczania, konsultant ds. edukacji, doradca ds. polityki i koordynator działań społecznych.

   Dzięki temu stopniowi będziesz dobrze przygotowany do wywarcia znaczącego wpływu na życie społeczności poprzez edukację, badania i rzecznictwo.

   Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.