Keystone logo

126 Studia magisterskie Programy w Badania nad kompozycją 2024

Filtry

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia humanistyczne
 • Badania nad kompozycją
Kierunki studiów
 • Studia humanistyczne (126)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Studia magisterskie Programy w Badania nad kompozycją

  Po uzyskaniu tytułu licencjata można uzyskać tytuł magistra na dalsze studia i egzamin na kierunku studiów lub zainteresowań zawodowych. Jest to pierwszy poziom studiów podyplomowych przed osiągnięciem poziomu doktoratu i działa jako krok w kierunku kariery naukowej lub zapewnia szkolenia dla kariery.

  Co to jest Master in Composition Studies? Stopień ten koncentruje się na nauce rzemiosła pisania i dostarczania praktyki, a także instrukcji na temat technik w różnych stylach i formach pisania. Niektóre kursy mogą obejmować pisanie fikcji, pisanie scenariuszy, nauczanie kreatywnego pisania w szkołach, zarządzanie sztuką, poezję, warsztaty pisania i literaturę. Być może główny nacisk kładziony jest na tworzenie pracy pisemnej, bez względu na to, czy jest to książka fikcyjna, czy poezja, która służy jako ostateczny projekt lub odpowiednik pracy magisterskiej.

  Głównymi korzyściami dla studentów kończących studia magisterskie w zakresie przygotowania do kompozycji jest poprawa ich pisania i ukończenie ważnej pracy pisemnej, którą można opublikować. Poza doskonaleniem umiejętności pisania, rozwijane są umiejętności krytycznego myślenia i współpracy, pozwalając uczonym na radzenie sobie z problemami i pracę z innymi przy różnych projektach.

  Koszty programu są różne i zwykle zależą od długości programu, jego lokalizacji i kraju, w którym się on znajduje. Większość opcji trwa od jednego do trzech lat, ale pozwala na pełną lub niepełną frekwencję.

  Posiadacze tytułów magisterskich w dziedzinie studiów kompozytorskich na ogół kontynuują karierę jako pisarze kreatywni, ale mogą również pracować jako pisarze fabularni, dziennikarze, scenarzyści radiowi lub telewizyjni, pisarze podróżniczy, autorzy non-fiction lub w innych zawodach, w których głównym wymaganiem jest pisanie. Mogą również stać się twórczymi nauczycielami pisania na poziomie szkół średnich i uniwersytetów lub kontynuować dalsze studia na poziomie doktoranckim.

  Mistrz w programach studiów kompozycji można znaleźć na wielu uniwersytetach rozsianych po całym świecie. Istnieją zarówno programy edukacyjne oparte na kampusach, jak i online, dzięki czemu można badać i wybierać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.