Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 121 Studia magisterskie w Badania środowiskowe 2024

121 Studia magisterskie Programy w Badania środowiskowe 2024

Przegląd

Stopnie magistra są preferowane na wielu kierunkach i często otwierają szerszy zakres możliwości dla osób, które na nie zarabiają. Po pomyślnym ukończeniu studiów licencjackich jest warunkiem przystąpienia do studiów podyplomowych.

Co to jest Master in Environmental Study? Ten stopień wspiera edukację studentów, którzy już zdobyli tytuł licencjata w dziedzinie badań środowiskowych lub podobnej dziedzinie. Specjalny program może zapewnić studentom szeroki zakres kursów obejmujących kilka różnych dyscyplin. Typowe zajęcia koncentrują się na zagadnieniach związanych z ochroną środowiska, przed którymi stoi Ziemia, a także na polityce publicznej, technikach badawczych i rozwoju obszarów wiejskich. Inne kursy zawierają między innymi informacje o naukach humanistycznych, inżynierii, biznesie i naukach humanistycznych.

Osoby, które biorą udział w kursach, aby uzyskać stopień naukowy w zakresie badań środowiskowych, prawdopodobnie dostrzegą wiele korzyści. Oprócz możliwości uzyskania awansów szybciej niż rówieśnicy, mogą uczyć się umiejętności rozwiązywania problemów i jak rozwijać argumenty na temat perspektyw naukowych, filozoficznych i etycznych. Inne wspólne umiejętności obejmują planowanie i technologie informacyjne.

Nie ma ustalonych kosztów uzyskania stopnia naukowego w zakresie badań środowiskowych. Niektóre instytucje pobierają więcej niż inne, a cena zależy również od kraju. Studenci, którzy rozpoczynają trzyletni program, mogą spodziewać się więcej niż ci, którzy rozpoczynają roczny program.

Wielu studentów, którzy ukończyli studia magisterskie z zakresu badań środowiskowych, może zostać konsultantem środowiskowym lub ekologiem. Niektórzy mogą zdecydować się na pracę jako inżynierowie środowiska lub specjaliści ds. Public relations. Inni mogą zastanowić się nad pójściem na edukację lub zostaniem licencjonowanym prawnikiem środowiskowym. Jednym z mniej znanych kierunków kariery dla niektórych studentów jest specjalista ds. Zrównoważonego rozwoju, który znajduje sposoby na to, aby organizacje i korporacje mogły się zazielenić.

Osoby, które chcą uzyskać tytuł magistra w zakresie badań środowiskowych, mogą zdecydować się na to za pośrednictwem Internetu lub w fizycznych kolegiach na całym świecie. Nauka online to doskonały wybór dla tych, którzy nie mogą dojeżdżać do wybranej szkoły. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Zrównoważony rozwój
  • Badania środowiskowe
Kierunki studiów
  • Zrównoważony rozwój (121)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania