Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia technologiczne
 • Automatyka
Kierunki studiów
 • Studia technologiczne (170)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

170 Studia magisterskie Programy w Automatyka 2024

  Studia magisterskie Programy w Automatyka

  Studenci z inżynierii, elektroniki i komunikacji środowisk często decydują się na dalsze studia poprzez prowadzenie stopień magistra w dziedzinie automatyki. Niektórzy studenci inżynierii chcą zrobić kolejny krok w kierunku studiów licencjackich z doktoratem. Inni studenci używać tego programu absolwentów do dalszego koncentrowania swoich studiów w inżynierii z kursów, które wcześniej ich specyficzne interesy zawodowe w dziedzinie automatyki i robotyki.

  Co to jest Mistrz Automation? Ten stopień Absolwent jest pomostem do kariery w automatyce lub studia doktoranckie automatyki i robotyki. Inżynierowie w robotyce są bardzo potrzebne, i oczekuje się, że pola do rozszerzenia. Studenci, którzy wchodzą tego programu badań nad robotyką i jak mechanizacja mogą być stosowane do procesów w takich dziedzinach, jak handel detaliczny, transport, produkcja, medycyna i aeronautyki. Program ten obejmuje ciężki nacisk na projekty rozwojowe oraz szkolenia budowania robotów.

  Studenci zainteresowani robotyki i korzyści inżynierskiej z Mistrzem w automatyzacji poprzez swoje umiejętności z dziedziny inżynierii z bardziej szczególnym naciskiem w technologii robotów. Program ten oferuje dogłębną projektowania i rozwoju szkolenia automatyki, przydatne dla zaawansowanych stanowiskach w branżach, które opierają się na mechanizacji. Przygotowuje również inżynierów z licencjackich stopni do pracy doktorskiej w automatach.

  Koszt programu magisterskiego zależy od instytucji. Program trwa zwykle od jednego do trzech lat. Studenci zainteresowani w realizacji tej zajęć powinien dokładnie badania każdej instytucji, aby znaleźć program, który pasuje do ich potrzeb finansowych i długości kursu.

  Jako inżynierowie w dziedzinie robotyki są bardzo potrzebne, studenci, którzy ukończyli zajęć w automatyce będzie miał szeroką gamę wyboru kariery.Absolwenci mogą wybrać, aby wprowadzić stanowiska badawcze i rozwojowe, lub zarządzasz automatyzacji w zakładach produkcyjnych, systemów transportowych, projektów budowlanych na dużą skalę, projektów wojskowych lub aeronautyki i programów kosmicznych. Automatyków projektowanie i zarządzanie robotami, które pomagają ludziom, do wykonywania zadań ratowniczych w sytuacjach niebezpiecznych, budowy statków, kontrola ruchu i loty bezzałogowe rzemiosła, wśród wielu innych zastosowań rewolucyjnych.

  Zainteresowani studenci znajdą kilka międzynarodowych programów, które oferują wyższe wykształcenie w dziedzinie automatyki w naszej obszernej bazie danych. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.