Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 38 Studia magisterskie w Audyt 2024

38 Studia magisterskie Programy w Audyt 2024

Przegląd

Audyt jest kluczowym obszarem dyscypliny rachunkowości (również z aplikacji w zakresie zarządzania jakością, energii i gospodarki wodnej, ochrony i zarządzania projektami), zajmującej się oceną organizacji przedsiębiorstwa, projektu, produktu lub. Absolwenci Mistrza w programach audytu będą miały niezbędną wiedzę i umiejętności do pracy fundację analiza kont, systemów lub osób w sektorze publicznym lub prywatnym. Teoretyczne i praktyczne know-how zaszczepił programów Master of audytu jest szczególnie aktualne w obecnej gospodarce globalizacji, gdzie surowa ocena i otwarta komunikacja odgrywa znaczącą rolę.

Mistrz w programach audytu są dostępne na uczelniach i szkołach biznesu w Francja, Niemcy, Islandia, Luksemburg, Maroko, Hiszpania i Szwecja.Programy trwają zazwyczaj 01:59 lat, często zakończone projektu dyplomowego, który pokazuje studentowi zrozumienie 's materiałów podstawowych i umiejętność prowadzenia skutecznych technik audytu. Programy mogą być w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i innych językach światowych, tak biegłość w języku wykładowym jest niezbędna. Uniwersytety i instytucje wymagają również, że kandydaci do wzorca w programach audytu również tytuł licencjata lub równoważny stopień, co może być konieczne w pokrewnej dziedzinie (np. biznes, finanse, rachunkowość, zarządzanie lub inne).

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o tym, jak można zdobyć tytuł magistra w zakresie audytu i przyjąć następny krok w kierunku satysfakcjonującej kariery zawodowej, po prostu przejdź na dół i kliknij, aby dowiedzieć się więcej, już dziś!

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Ekonomika
 • Audyt
Kierunki studiów
 • Ekonomika (38)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania