Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 26 Studia magisterskie w Astrofizyka 2024

26 Studia magisterskie Programy w Astrofizyka 2024

Przegląd

Dla studentów, którzy chcą kontynuować swoją formalną edukację poza tytuł licencjata, magistra jest popularne. Tego typu program sięga głębiej w korzystnym kierunku studiów i trwa zazwyczaj około dwóch do czterech lat, aby zakończyć.

Co to jest Master in Astrophysics? Mistrz Astrofizyki jest ustrukturyzowane, zorientowane na program badawczy, który pozwala studentom pełniej rozwijać swoją wiedzę o wszechświecie i fizyki w dynamicznym środowisku. Typowe kursy obejmują takie tematy jak astrofizyki wysokich energii i dynamiki, obiektów astrofizycznych i kosmicznej plazmy, kosmologii obserwacyjnej rozwoju oprogramowania i współczesnych zagadnień i wydarzeń w astrofizyce. Studenci w programie zakończyć wysoce specjalistycznych projektów badawczych, które ciągną się przez kilka semestrów. Ten program jest odpowiednie przygotowanie do studentów, którzy są zainteresowani uzyskaniem stopnia doktora i tych, którzy są zainteresowani coraz profesorów uczelni.

Absolwenci będą rozwinęły umiejętności do osiągania sukcesów w niezależnych badaniach w pożądanych obszarach. Tytuł magistra da im przewagę przy szukaniu pracy w astrofizyce. Studenci z tym stopniu będzie nauczyli się, jak współpracować z profesorów z całego świata i sieci dla przyszłych możliwości zawodowych i badawczych.

Koszt tego programu będzie zależeć instytucji i struktury danego programu. Biuro przyjęć jest dostępny, aby odpowiedzieć na pytania na które brak odpowiedzi na stronie internetowej szkoły. Odpowiednie badania pomogą student podjąć świadomą decyzję.

Wielu absolwentów decyduje się kontynuować i realizować doktorskie w astronomii, a następnie zabezpieczyć pozycje jako profesorów na uniwersytetach na całym świecie. Istnieje silny pokrywają do kariery w oparciu o astronomii i astrofizyki na podstawie tych.Dodatkowe kariery obejmują współpracowników naukowych, nauczycieli szkół średnich, a deweloperzy nowych i ulepszonych instrumentów astronomicznych.

Master of Astrophysics wymaga zarówno pasję i zaangażowanie. Ważne jest dla zainteresowanych studentów do aktywnego badania różnych programów, aby upewnić się, że jeden wybierają będzie największym dla nich interesujące i umieścić je na właściwej ścieżce kariery. Aby dowiedzieć się więcej, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biurowej wstęp szkoły swojego wyboru wypełniając formularz ołowiu.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki przyrodnicze
  • Nauki o kosmosie
  • Astrofizyka
Kierunki studiów
  • Nauki przyrodnicze (26)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania