Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 60 Studia magisterskie w Architektura w Stany Zjednoczone 2023

60 Studia magisterskie Programy w Architektura w Stany Zjednoczone 2023

Przegląd

Studia magisterskie na architekturze na uczelniach w USA są idealne dla tych, którzy ukończyli studia licencjackie w dziedzinie pokrewnej i chcieliby być bezkonkurencyjni ze swoimi kwalifikacjami. Wachlarz programów na studiach magisterskich na kierunku architektura rozciąga się od planowania regionalnego, miejskiego, przez zagospodarowanie nieruchomości, planowanie transportu i inżynierię po zarządzanie budową, a także wiele innych programów, które zaspokoją zawodowe aspiracje. Uniwersytety w USA z chęcią przyjmują zarówno świeżych absolwentów ze studiów licencjackich, jak i pracujących już profesjonalistów chcących zmienić karierę lub uzyskać awans.

Studia oferowane są w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin. Studia magisterskie na kierunku architektura oferowane są w wielu szkołach w całych Stanach Zjednoczonych: w Kalifornii, Nowym Jorku, Pensylwanii, Południowej Karolinie i wielu innych. Programy zazwyczaj trwają dwa do trzech lat i kończą się projektem dyplomowym, który jest indywidualny lub grupowy. Pomoc finansowa jest dostępna w niektórych instytucjach w USA dla studentów programów magisterskich na architekturze, ale istnieją również inne możliwości ubiegania się o pomoc finansową do organizacji publicznych lub prywatnych.

Dowiedz się więcej o tym, jak można polepszyć swoje kwalifikacje w dziedzinie architektury dzięki tytułowi magistra architektury z uniwersytetu w USA!

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Stany Zjednoczone
 • Studia architektoniczne
 • Architektura
Kierunki studiów
 • Studia architektoniczne (60)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania