Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Nauki społeczne
 • Antropologia
 • Antropologia społeczna
Kierunki studiów
 • Nauki społeczne (24)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

24 Studia magisterskie Programy w Antropologia społeczna 2024

  Studia magisterskie Programy w Antropologia społeczna

  Istnieją programy studiów magisterskich, aby umożliwić studentom, którzy już zdobyli poziom profesjonalnej wiedzy w danej dziedzinie, dalsze rozwijanie tej wiedzy. Programy wzmacniają i uczą podstawowych kompetencji, które określają przywództwo i doświadczenie decyzyjne niezbędne do awansu w tej dziedzinie.

  Czym jest Master w antropologii społecznej? Jest to stopień zaawansowany, który opiera się na podstawowej wiedzy z zakresu antropologii zdobytej w ramach programu studiów licencjackich, z konkretnymi zajęciami w nowoczesnych społeczeństwach i podejściach społecznych do zrozumienia ludzkiej natury. Skupia się zwykle na zrozumieniu społecznych metod naukowych, a nie na anatomii czy archeologii, a jej metody są częściej stosowane w społeczeństwach współczesnych niż w odizolowanych populacjach i historycznych sytuacjach społecznych.

  Studenci tych programów mogą nauczyć się lepiej rozumieć ludzką interakcję, identyfikować siły, które na nią wpływają i wyraźnie komunikować swoje myśli innym. Umiejętności te wzbogacają doświadczenia życiowe i zawodowe bezpośrednio, zapewniając zestaw narzędzi do wyrażania związków między siłami społecznymi a zachowaniami ludzkimi.

  Nie ma jednego kosztu dla programów studiów w antropologii społecznej. Dzieje się tak, ponieważ stawki czesnego różnią się w zależności od miejsca. Ogólnie rzecz biorąc, program magisterski może zająć od dwóch do trzech lat studiów w pełnym wymiarze godzin, co ułatwia przewidywanie kosztów czesnego po obejrzeniu szkoły.

  Absolwenci antropologii społecznej mają duże zapotrzebowanie na stanowiska urzędników samorządowych w wielu krajach. Często są także poszukiwane przez organizacje charytatywne na stanowiska oficerów w firmach non-profit. Organizacje międzynarodowe zatrudniają także absolwentów antropologii społecznej na stanowiskach pracowników pomocy międzynarodowej. Nierzadko pracownicy tych dziedzin zdobywają doświadczenie jako pracownicy pomocy, zanim staną na stanowiskach oficerskich.

  Znalezienie programu, który pasuje do potrzeb każdego ucznia, rozpoczyna się od wyszukiwania, które otwiera opcje. Przyjrzyj się szkołom online i stacjonarnym i zbadaj swoje międzynarodowe możliwości. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.