Keystone logo

0 Studia magisterskie Programy w Studia artystyczne Animacja Animacja 3D w Cardiff, Wielka Brytania dla 2024

Filtry

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Wielka Brytania
Kierunki studiów
    Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Żaden program nie spełnia kryteriów wyszukiwania. Doprecyzuj filtry.

Clear filters

Popular education type

Studia magisterskie Programy w Studia artystyczne Animacja Animacja 3D

Cardiff to stolica Walii, z burzliwą historią językowej, która doprowadziła w wielu szkołach językowych. Ma różne szpitale uniwersyteckie, cztery główne instytucje szkolnictwa wyższego, kilka uczelni i około 44.000 uczniów edukacji.

Czy zdarza Ci się marzyć o urzeczywistnieniu swoich najśmielszych pomysłów w świecie 3D? Czy zawsze chciałeś wykorzystać sztukę i animację w swojej karierze? Dzięki animacji 3D wszystko jest możliwe.

Podczas studiów w zakresie animacji 3D uczysz się, jak używać oprogramowania do tworzenia realistycznych postaci i środowisk oraz jak ożywiać je za pomocą technik klatek kluczowych. Poznasz także zasady animacji, takie jak synchronizacja, odstępy, przesada i inne. Ponadto będziesz miał okazję zagłębić się w inne dziedziny branży, takie jak projektowanie animacji czy komponowanie efektów wizualnych.

Dyplom z animacji 3D może otworzyć wiele drzwi. Możesz zostać animatorem postaci 3D, tworzyć modele 3D dla branży gier, a nawet tworzyć animacje internetowe. Możesz także zdecydować się na pracę przy produkcji filmowej i telewizyjnej lub przy efektach specjalnych. Przy wystarczającym przeszkoleniu i doświadczeniu możesz nawet zostać niezależnym animatorem lub reżyserem.

Bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię Twój dyplom, będziesz miał szansę wykazać się kreatywnością i korzystać z najnowocześniejszych technologii. Kto wie? Może będziesz kolejnym wielkim nazwiskiem w animacji 3D.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.