Keystone logo

0 Studia magisterskie Programy w Studia artystyczne Animacja Animacja 3D w Hiszpania dla 2024

Filtry

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Hiszpania
Kierunki studiów
    Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Żaden program nie spełnia kryteriów wyszukiwania. Doprecyzuj filtry.

Clear filters

Popular education type

Studia magisterskie Programy w Studia artystyczne Animacja Animacja 3D

Czy zdarza Ci się marzyć o urzeczywistnieniu swoich najśmielszych pomysłów w świecie 3D? Czy zawsze chciałeś wykorzystać sztukę i animację w swojej karierze? Dzięki animacji 3D wszystko jest możliwe.

Podczas studiów w zakresie animacji 3D uczysz się, jak używać oprogramowania do tworzenia realistycznych postaci i środowisk oraz jak ożywiać je za pomocą technik klatek kluczowych. Poznasz także zasady animacji, takie jak synchronizacja, odstępy, przesada i inne. Ponadto będziesz miał okazję zagłębić się w inne dziedziny branży, takie jak projektowanie animacji czy komponowanie efektów wizualnych.

Dyplom z animacji 3D może otworzyć wiele drzwi. Możesz zostać animatorem postaci 3D, tworzyć modele 3D dla branży gier, a nawet tworzyć animacje internetowe. Możesz także zdecydować się na pracę przy produkcji filmowej i telewizyjnej lub przy efektach specjalnych. Przy wystarczającym przeszkoleniu i doświadczeniu możesz nawet zostać niezależnym animatorem lub reżyserem.

Bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię Twój dyplom, będziesz miał szansę wykazać się kreatywnością i korzystać z najnowocześniejszych technologii. Kto wie? Może będziesz kolejnym wielkim nazwiskiem w animacji 3D.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.