Keystone logo

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
Kierunki studiów
    Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia magisterskie Programy w Animacja 3D 2024

Żaden program nie spełnia kryteriów wyszukiwania. Doprecyzuj filtry.

Popular education type

Studia magisterskie Programy w Animacja 3D

Czy zdarza Ci się marzyć o urzeczywistnieniu swoich najśmielszych pomysłów w świecie 3D? Czy zawsze chciałeś wykorzystać sztukę i animację w swojej karierze? Dzięki animacji 3D wszystko jest możliwe.

Podczas studiów w zakresie animacji 3D uczysz się, jak używać oprogramowania do tworzenia realistycznych postaci i środowisk oraz jak ożywiać je za pomocą technik klatek kluczowych. Poznasz także zasady animacji, takie jak synchronizacja, odstępy, przesada i inne. Ponadto będziesz miał okazję zagłębić się w inne dziedziny branży, takie jak projektowanie animacji czy komponowanie efektów wizualnych.

Dyplom z animacji 3D może otworzyć wiele drzwi. Możesz zostać animatorem postaci 3D, tworzyć modele 3D dla branży gier, a nawet tworzyć animacje internetowe. Możesz także zdecydować się na pracę przy produkcji filmowej i telewizyjnej lub przy efektach specjalnych. Przy wystarczającym przeszkoleniu i doświadczeniu możesz nawet zostać niezależnym animatorem lub reżyserem.

Bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię Twój dyplom, będziesz miał szansę wykazać się kreatywnością i korzystać z najnowocześniejszych technologii. Kto wie? Może będziesz kolejnym wielkim nazwiskiem w animacji 3D.

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.