Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 13 Studia magisterskie w Animacja komputerowa 2024

13 Studia magisterskie Programy w Animacja komputerowa 2024

Przegląd

Stopień magistra trwa około 2-3 lat, w zależności od harmonogramu ucznia. Jest to dwuletni stopień, który zwykle jest podejmowany po zakończeniu czteroletniego programu studiów licencjackich. Ten stopień jest często dobrym wyborem dla studentów, którzy mają nadzieję na karierę w swoim zawodzie.

Co to jest Master in Animation? Wraz z rozprzestrzenianiem się mediów cyfrowych, coraz więcej animowanych funkcji zaczęło wykazywać tendencje na całym świecie. Wiele reklam, filmów i programów telewizyjnych opiera się na animacji w taki czy inny sposób. Kursy magisterskie są zwykle bardziej intensywne niż kursy licencjackie i mogą wymagać stworzenia portfolio lub napisania pracy przed jej ukończeniem. Tematy mogą obejmować wszystko od historii animacji i krytyki artystycznej do rysowania w ruchu, animacji postaci z kreskówek 3D i rozwoju środowiska.

Ukończenie studiów magisterskich może pomóc w podniesieniu umiejętności komunikacyjnych uczniów, co jest pomocne przy stosowaniu wiadomości do ich dzieł. Ponadto uczniowie uczą się umiejętności krytycznego myślenia i umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów, co może prowadzić do sukcesu w szybko zmieniającym się środowisku.

W dzisiejszych czasach trudno jest przewidzieć, ile może kosztować szkoła bez przeprowadzenia odpowiednich badań. Uczniowie powinni rozumieć, że każda szkoła jest różnie wyceniana ze względu na różne czynniki, w tym długość ich pobytu i lokalizację szkoły.

Odkąd magister może przygotować absolwentów do bycia ekspertem od animacji i może rozwijać ich karierę, istnieje wiele możliwości zatrudnienia z Master in Animation. Osoba może zostać artystą scenopisu, artystą koncepcyjnym lub projektantem postaci. Animatorzy często wymyślają koncepcje wykorzystywane w filmach i programach telewizyjnych. Asystenci produkcji są często wybierani z tej puli.

Magister animacji można zdobyć w wielu lokalnych szkołach. Jeśli jednak studenci woleliby nie spędzać czasu na kampusie lub mieć napięty grafik zajęć online, mogą być dostępne animacje. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia artystyczne
  • Animacja
  • Animacja komputerowa
Kierunki studiów
  • Studia artystyczne (13)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania