Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 37 Studia magisterskie w Anglistyka 2024

37 Studia magisterskie Programy w Anglistyka 2024

Przegląd

Program studiów magisterskich przeznaczony jest dla studentów, którzy ukończyli studia licencjackie, ale nadal chcą rozwijać umiejętności akademickie. Programy te zazwyczaj wymagają jednego lub dwóch lat studiów stacjonarnych. Aby ukończyć studia, studenci zazwyczaj muszą wypełnić ostateczny projekt, który wykazuje kompetencje z materiałem kursu.

Więc co to jest magister języka angielskiego? Jest to program studiów, który pogłębia zrozumienie języka angielskiego i jego wpływu. Tematyka często obejmuje pogłębioną analizę pochodzenia i etymologii języka, a także jego globalnego wpływu. Studenci mogą poznać dominujące zachodnie kultury, które przyjęły język angielski i sposób wpłynęły na nowoczesny biznes, politykę, prawo i sztukę. Wiele ćwiczeń może zawierać krytyczne ćwiczenia do czytania i pisania.

Podczas prowadzenia badań studenci rozwijają swoje umiejętności myślenia krytycznego i analitycznego.Nauczyli się rozważać źródła informacji i oceniać niuanse znaczenia i autentyczności. Studenci mogą stać się lepszymi pisarzami i poprawiać swoje umiejętności mówienia publicznie, gdy rozwiną techniki informowania i przekonywania odbiorców.

Koszty czesnego zależą od instytucji. Zainteresowani powinni skontaktować się z działami rekrutacji uczelni. Studenci są również zachęcani do budżetu na koszty podróży i utrzymania podczas uczęszczania do college'u.

Po ukończeniu jednego z tych programów absolwenci mogą przystąpić do zatrudnienia przygotowującego się do pracy, które wymagają jasnej komunikacji. Wielu stają się wychowawcami i mają opcje na różnych poziomach edukacji publicznej i prywatnej. Absolwenci mogą napisać profesjonalnie jako współpracowników w powtarzających się publikacjach lub jako niezależni dziennikarze. Niektórzy nawet skupiają się na tworzeniu własnych literatur. Firmy reklamowe mogą zatrudniać tych specjalistów do pracy w marketingu.

Aby znaleźć właściwy program, warto rozważyć jak najwięcej opcji. Możesz korzystać z internetowych college'ów, które są elastyczne, aby przezwyciężyć ograniczenia geograficzne. Programy te często zapewniają doskonałą wartość. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Studia językowe
  • Anglistyka
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (37)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania