Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 54 Studia magisterskie w Analityka biznesowa 2023

54 Studia magisterskie Programy w Analityka biznesowa 2023

Przegląd

Business Intelligence posiada potencjał organizacji do wprowadzania dużych ilości informacji na temat wszystkich procesów i możliwości jest i wydobycie nowych możliwości, strategie, przewagi konkurencyjnej i stabilności. Master in Business Intelligence studenci nauczą się zgłosić i analizować informacje związane z biznesu za pomocą narzędzi i technologii, takich jak analiza porównawcza, eksploracji danych, złożone przetwarzanie zdarzeń, zarządzanie wydajnością firmy, wydobycie proces, Predictive Analytics, text mining, przetwarzania analitycznego online i nakazowe Analytics . Wiele Mistrz programów Business Intelligence obejmie Six Sigma i koncepcję historii gospodarczej określić idealne procesów biznesowych do poprawy i uzasadnić propozycje zmian.

Mistrz w programach Business Intelligence stopnia specjalistyczną Mistrzowie stopni Nauka w e-biznes, inteligentnych systemów i usług transportowych, Informatyki i Zarządzania Strategicznego.Dostępne na uczelniach i szkołach biznesu w Birmingham, Londynie, Boras, Denver i Barcelonie, między innymi, uczniowie mają wiele polecanych programów do wyboru przy podejmowaniu decyzji, które Mistrz stopnia Business Intelligence realizować. Mistrz w programach Business Intelligence zwykle ostatnie 1:59 lat, zakończone dyplomem projektu dyplomowego.

Jeśli po zakończeniu stopień Bachelor 's w pokrewnej dziedzinie, i chciałbym dodać przewagę konkurencyjną do życiorysu, dlaczego nie dowiedzieć się więcej o Mistrza w programach Business Intelligence stopnia w jednej z polecanych uniwersytetów i szkół biznesu wymienionych poniżej !

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia biznesowe
 • Analityka biznesowa
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (54)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania