Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Nauki o życiu
 • Nauki rolnicze
 • Agronomia
Kierunki studiów
 • Nauki o życiu (28)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

28 Studia magisterskie Programy w Agronomia 2024

  Studia magisterskie Programy w Agronomia

  Zdobywając tytuł magistra w Rolniczym jest najlepszym sposobem, aby wziąć udział w badaniach rolniczych i trochę ręce na doświadczenia w tym procesie. Studenci zapoznają się z strony technicznej, takich jak produkcja roślinna, jak i odpowiedniego zarządzania, agronomii.

  Co to jest Mistrz Rolniczego? Programy te pozwalają uczniom stać się ekspertami w dziedzinie rolnictwa. Po zdobywając tytuł magistra 's, będzie w pełni zapoznać się z hodowli zwierząt, produkcji roślinnej i mechanizacji, oprócz podstawowej produkcji, zarządzania przedsiębiorstwem oraz wytwarzania produktów zwierzęcych i roślinnych. Ucząc nauki i strategii rolnictwa, możesz pomóc w rozwoju bardziej zrównoważonych gospodarstw na przyszłość i zwiększyć źródła żywności na całym świecie.

  Mistrz w Rolniczym jest bardzo korzystne, ponieważ obejmuje wiele różnych dziedzin nauki. Praktycznie wszystkie rodzaje nauk, z chemii biologii są wliczone.Dodatkowo, będzie rozwijać umiejętności biznesowych i menedżerskich, które są niezbędne do programu.

  Koszt programu agronomii jest zróżnicowany w zależności od uczelni do uczelni, a także z kraju do kraju. Jeśli jesteś zainteresowany w tym zakresie, należy skontaktować się z konkretnych instytucji uzyskać więcej informacji na temat ich poszczególnych kosztów.

  Agronomia jest tak duża kategorii i rolnictwo jest tak ważne, że nie jest bardzo szeroka gama dostępnych miejsc pracy z tego rodzaju stopnia Master 's. To jest wspólne dla absolwentów, aby stać konsultanci upraw lub zarządcy gospodarstwa, ale możliwe jest również do pracy w kreacji chemicznych, hodowli roślin, a nawet edukacji. Możesz pracować w gospodarstwach, w laboratoriach, w biznesie i nie tylko.

  Masters w Rolniczym potrzebne są na całym świecie, więc łatwo jest dostać się do programu, bez względu na to, gdzie mieszkasz. Programy międzynarodowe pozwalają także wysoki poziom elastyczności, zapewniając zajęć online.Zacznij od badania różnych uniwersytetów Opcje ". Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.