Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 17 Studia magisterskie w Afrykanistyka 2023

17 Studia magisterskie Programy w Afrykanistyka 2023

Przegląd

Studia Master-level uczestniczą specjalistyczne badania z danego przedmiotu lub obszaru praktyki zawodowej, wykazując wyższy poziom opanowania tej dziedzinie. Program długości w zakresie od jednej do dwóch lat w zależności od miejsca badań.

Czym jest Master Studies afrykańskich? Program przygotowuje studentów do prowadzenia bardzo skupiony i wymagających studiów, łącząc pracę w klasie z badań terenowych. Studenci mają wiele opcji do projektowania transnarodowe i interdyscyplinarne programy nastawione na ich specyficznych interesów. Zajęć mogą obejmować wprowadzenie do pedagogiki porównawczej, metod badawczych, urbanizacji w krajach rozwijających się, kulturalizmem w Afryce Północnej, polityki afrykańskich i globalnych badań afrykańskich.

Korzyści z zdobywając stopień afrykańskiej studiów magisterskich obejmują umiejętności uczenia się, które przynoszą korzyści osobiste i zawodowe życie uczniów.Uczą się, jak rozwiązać problem, komunikować, organizować pracę z zespołami, samodzielne zarządzanie i stosunki między różnymi krajami w Afryce, Ameryce Północnej i Europie.

Ponieważ odcinki programu waha się od szkoły do ​​szkoły, istnieje szeroki zakres kosztów. Uczniowie są zachęcani do kontaktu poszczególnych instytucji, które ich interesują i specyficzne zamówienie oczekiwania opłatę.

Absolwenci tego programu często rynkowe możliwości kariery w różnych gałęziach przemysłu, takich jak zasoby ludzkie, polityka, publikowania, edukacji, organizacji non-profit, prawa, medycyny, komunikacji i mediach. To otwiera drogę do szerokiej gamy wyboru zawodu i miejsca pracy, w tym doradcy kulturowego, agenta serwisem, obrońca praw człowieka, adwokat, lobbysta, ambasador ONZ, konsultant imigracja, wielokulturowość oficer łącznikowy, non-profit, kierownik Fundacji, dziennikarz, społeczność dyrektor zasięg i korespondent zagraniczny.

Wiele opcji forum istnieje dla tego programu, co jest pomocne dla przyszłych studentów w odległych obszarach o ograniczonym dostępie do uniwersytetu. To również sprawia, że ​​łatwiej dzisiejsze dorosłych uczących się zapisać w zajęciach poprzez moduły kształcenia na odległość. Aby zacząć, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki społeczne
  • Studia regionalne i lokalne
  • Afrykanistyka
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (17)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania