Keystone logo

14 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Turystyka i hotelarstwo Turystyka Zarządzanie w turystyce 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Turystyka i hotelarstwo
  • Turystyka
  • Zarządzanie w turystyce
Kierunki studiów
  • Turystyka i hotelarstwo (14)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Turystyka i hotelarstwo Turystyka Zarządzanie w turystyce

Master of Arts lub MA, jest zaawansowany stopień stopień akademicki przyznawane studentom, którzy ukończyli rygorystyczne badanie poszczególnych praktyk. Programy magisterskie zwykle formułowane na podstawie wiedzy zdobytej w programie studiów licencjackich powiązanym w celu dalszego rozwijania umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w danej dziedzinie.

Tylko to, co jest mgr Zarządzania Turystyką? Program MA zwiększa umiejętności zdobytych w gościnę lub studiów licencjackich powiązanego, jako sposób na pomoc studentów zabezpieczyć dochodowych stanowisk w branży turystycznej. Tematy badań w programie Zarządzanie Turystyką MA obejmują administrację biznesu, nauki zarządzania, stabilności i globalnych praktyk marketingowych i biznesowych.Łącząc program do zarządzania firmą z gościnności i zajęć związanych z turystyką, te programy magisterskie pomóc studentom skutecznie angażować się w zastosowaniach turystycznych i innowacji na poziomie lokalnym, krajowym, jak i międzynarodowym.

Studenci, którzy ukończyli program Tourism Management MA są dobrze przygotowani do pracy w różnych pozycjach lokalnych, krajowych i międzynarodowych, a oni są na ogół w stanie przejść od podstawowych stanowisk kierowniczych i menedżerskich do znacznie bardziej złożonych ról ze znacznie wyższych wynagrodzeń .

Koszt uzyskania magistra Zarządzania Turystyką znacznie się różni od szkoły do szkoły w oparciu o takie czynniki, jak długość programu, obszar, w którym zostanie podjęta, a prestiż samego programu.

Studenci, którzy zarabiają Magister Zarządzania Turystyką są przygotowani do podjęcia różnorodnych stanowisk administracyjnych i kierowniczych w światowej branży turystycznej, w tym licznych ról handlowych i przedsiębiorczych. Najbardziej udane absolwenci przejść do pracy w hotelach, restauracjach, organizacji handlowych, biur podróży i firm turystycznych, między innymi organizacjami.

Jeśli Magister Zarządzania Turystyką jest coś, co chcielibyście realizować, wykorzystywać Masterstudies 'obszerny katalog programów i użyć formularza główną znaleźć taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.