Keystone logo

38 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia artystyczne Sztuka Zarządzanie sztuką 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia artystyczne
  • Sztuka
  • Zarządzanie sztuką
Kierunki studiów
  • Studia artystyczne (38)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Studia artystyczne Sztuka Zarządzanie sztuką

MA jest Master of Arts, intensywne ścieżka studiów daje studentom, że możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia głębokiej obrębie danej dyscypliny. Z MA, absolwenci są często lepsze kwalifikacje do kariery wyższego szczebla w swojej dziedzinie nauki.

Jeden taki kierunek studiów studenci mogą wybrać do realizacji na studiach jest zarządzanie sztuki. Co to jest mgr Arts Zarządzania? Po ukończeniu college'u i odkrywanie zainteresowanie plastyką, wielu studentów decyduje się zapisać na studia podyplomowe zarządzania sztuki, ponieważ mają nadzieję na profesjonalnie zbierać i przechowywać sztukę. Zajęć z tych programów mogą się różnić wiele-niektóre szkoły koncentrują się w szczególności na kuratorów, podczas gdy inni podkreślają rolę odgrywaną sztuki w społeczności. Programy te zachęcają uczniów do budowania umiejętności pozyskiwania funduszy, a często wymagają od studentów do udziału w wysiłkach zmierzających do poprzecznicy uznanie sztuki w społeczności.

Być może najbardziej zauważalną zaletą tego stopnia jest to satysfakcjonujące perspektywy pracy dostępne dla absolwentów. Dla studentów z pasją do sztuki i jej ochrony, zarządzania sztuką jest szczególnie satysfakcjonujące pole, które umożliwia absolwentom swoje umiejętności w użyciu ze względu na zachowanie sztukę dla potomności.

Różnych programów Magister zarządzania Arts, które są dostępne mają różne koszty. Program czesnego 's, częściowo zależy od lokalizacji i wielkości szkoły. Skontaktuj się z biura rekrutacji każdej szkoły bezpośrednio uzyskać więcej szczegółowych informacji dotyczących programu kosztów 's.

Z magistra Zarządzania Arts, absolwenci mogą przejść do pracy kuratorów i dyrektorów muzeów sztuki, lub może wypełnić kilka innych pozycji obejmujących zarządzanie i utrzymanie sztuki. Zarządzanie Arts jest dobrym przykładem dziedziny, w której może wnieść Ma wiele różnicy do jednego 's możliwość wypożyczyć.Pracodawcy szukają powierzyć obowiązki zarządu sztuki do osób z udokumentowanym doświadczeniem i wiedzą w tej dziedzinie, z których wszystkie MA może wykazać.

Ostatecznie Magister Zarządzania Arts może być satysfakcjonujące ścieżki studiów dla absolwentów zainteresowanych łamanie w polu. Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o programach, które są obecnie dostępne, nasz przeszukiwać listę szkół może pomóc Ci zacząć. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.