Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 14 Magister nauk humanistycznych (MA) w Zarządzanie projektowaniem 2024

14 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Zarządzanie projektowaniem 2024

Przegląd

MA oznacza "Master of Arts." Jest to studia podyplomowe, które trwa około dwóch lat i zazwyczaj dotyczy to przedmiotów humanistycznych i humanistycznych.

Co to jest magister zarządzania projektami? Jest to magister, który integruje multidyscyplinarne studia, procesy innowacyjne, strategie biznesowe i nastawienie skoncentrowane na człowieku. Celem większości programów do zarządzania projektami jest łączenie sposobu myślenia projektanta, metodologii i wrażliwości ze strategiami zarządzania, rentownością i tworzeniem wartości rynkowej. Studenci mogą brać udział w takich kursach, jak innowacje projektowe i strategie marketingowe, stosowana teoria w projektowaniu, ułatwianie twórczego myślenia, wizualizacja idei oraz historia i interpretacja innowacji.

Programy do zarządzania projektami mają tendencję do wyposażania uczniów w różnorodne umiejętności. Wielu studentów zdobywa bezcenne zdolności przywódcze i rozwija umiejętność krytycznego myślenia w rozwiązywaniu różnorodnych problemów. Dzięki szkoleniu z zarządzania możesz odkryć, że jesteś także lepszym komunikatorem.

Różne szkoły oferują różne programy nauczania. Z tego powodu koszt przyjęcia do programu studiów magisterskich w zakresie zarządzania projektami może wahać się w zależności od szkoły i programu, do którego się wybierasz. Znajdź program odpowiadający Twoim potrzebom i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacji, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat nauki.

Zazwyczaj magister zarządzania projektami przygotowuje Cię do roli w zarządzaniu projektami i badaniach, zarządzaniu marką i innych stanowiskach kierowniczych w branży projektowej. Możesz zostać zakwalifikowany na stanowisko dyrektora artystycznego, kierownika projektu graficznego lub kierownika projektu przemysłowego. Dyrektorzy artystyczni zazwyczaj pracują dla wydawnictw lub agentów reklamowych. Kierownicy projektów graficznych mogą pracować dla gazet lub handlu hurtowego. Kierownicy projektów przemysłowych często pracują dla firm produkcyjnych.

Wiele szkół na całym świecie oferuje stopnie magistra zarządzania projektami w kampusie, ale stopnie online stają się coraz bardziej popularne. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Projektowanie
 • Zarządzanie projektowaniem
Kierunki studiów
 • Projektowanie (14)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania