Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 4 Magister nauk humanistycznych (MA) w Wychowanie fizyczne 2023

4 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Wychowanie fizyczne 2023

Przegląd

Master of Arts (MA) to studia podyplomowe, które mają umożliwić studentom dalsze kształcenie i tworzenie lepszych możliwości dla siebie. Po uzyskaniu stopnia licencjata, student wejdzie do programu dla absolwentów i spędzić od jednego do trzech lat na dodatkowej nauki. Po ukończeniu studiów magisterskich, absolwent może wejść na ścieżkę kariery lub uczestniczyć w większej liczbie kursów, aby uzyskać stopień doktora.

Co to jest magister wychowania fizycznego? Ten program uczy studentów, co powinni wiedzieć o promowaniu zdrowych ciał i umysłów u studentów lub klientów. Osoby, które realizują program zazwyczaj biorą udział w kursach, które uczą anatomii i fizjologii człowieka, a także stosowanej biologii i biomechaniki. Studenci mogą także poznać etykę w zakresie wychowania fizycznego, typy graczy i najlepsze strategie coachingowe dla poszczególnych sportów grupowych i metod oceny. Dieta i odżywianie, ćwiczenia fizyczne i edukacja seksualna są również powszechne.

Praca na kierunku wychowania fizycznego zapewnia studentom wiele umiejętności jakościowych i ilościowych. Oprócz zrozumienia zdrowia i odżywiania oraz tego, w jaki sposób ciało wykorzystuje oba, uczniowie mogą zdobyć umiejętności przywódcze i komunikacyjne.

Każda uczelnia oferująca program wychowania fizycznego określa własną cenę, a każdy kraj ma własne przepisy dotyczące kosztów edukacji. Student może również rozważyć, jak długi jest każdy program i czy może ubiegać się o pomoc finansową.

Osoba, która uzyska tytuł magistra wychowania fizycznego, może zostać nauczycielem wychowania fizycznego. W wielu przypadkach nauczyciel z tej dziedziny będzie również trenować zespoły sportowe w szkole, w której pracuje. Jednostki mogą trenować zespoły w lokalnych ośrodkach rekreacyjnych lub parkach sportowych. Publiczne szkoły i uczelnie często potrzebują dyrektorów sportowych dla tych, którzy chcą planować wydarzenia i nadzorować trenerów. Absolwenci, którzy wolą pracować w mniejszym środowisku, mogą zdecydować się na osobistych trenerów lub terapeutów sportowych.

Szkoły wyższe i uniwersytety oferują programy wychowania fizycznego w wielu różnych krajach. Studenci, którzy mieszkają daleko od wybranych szkół, mogą nawet brać udział w zajęciach w Internecie. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Edukacja
  • Nauczanie
  • Wychowanie fizyczne
Kierunki studiów
  • Edukacja (4)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania