Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 11 Magister nauk humanistycznych (MA) w Urbanistyka 2023

11 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Urbanistyka 2023

overview

Magistra przyznawane są po doktoranci zakończyć stopnia akademickiego, który uzupełnia lub propaguje badania są realizowanych jako studentów. Przed zakończeniem programu, może być wymagane teza lub kompleksowy egzamin. Te stopnie są zazwyczaj stosowane do uzyskania dostępu do określonych obszarów dalszych badań lub konkurencyjnych pozycji zawodowej.

Co to jest mgr Urban Design? Zajęć zazwyczaj dotyczą takich kwestii, jak teorii urbanistyki, zrównoważonego rozwoju, rola infrastruktury w miastach, odpowiednich zasad i praktyk i rozwoju obszarów miejskich. Studenci zazwyczaj mają możliwości uczestniczenia w badaniach naukowych lub praktycznego szkolenia. Niektóre programy zawierają szereg różnych metod nauczania, takich jak praca projektowa, symulacje, warsztaty i dokumentów.

W wyniku uczestnictwa w tym programie, studenci będą rozwijać techniki i wiedzy potrzebnych do udanych komunikować zasady projektowania miejskich.Będą posiadać umiejętności niezbędne do analizy i zastosować zasady projektowania. Przez cały czas trwania kursu, mogą one mieć okazję odwiedzić strony i zapoznania się z pracy w terenie.

Koszt uczestnictwa w programie urbanistycznego może być znacznie różni się od jednej szkoły do ​​drugiej. Wiele możliwości szkoły są dostępne w wielu różnych krajach, dalsze podkreślanie różnic. Szczegółowe informacje na temat czesnego, skontaktuj szkoły indywidualnie.

Istnieje wiele różnych możliwości pracy dostępnych dla absolwentów, zarówno w sektorze publicznym oraz w placówkach prywatnych. Niektórzy absolwenci mogą podjąć pracę w możliwości wolontariatu lub wykonywania stanowisk pracy w dziedzinie badań i nauczania. Niektóre stanowiska pracy obejmują miejskiego projektanta, kierownika zespołu projektowego miejskich lub społeczności architekta. Na tym tle, absolwenci są przygotowani, aby służyć jako liderów w swojej dziedzinie.

Jeśli urban design przemawia do Ciebie, spójrz na dostępnych programów i kursów w wykazie programów. Skorzystaj z formularza prowadzić do Szczegółowe informacje na temat szkół do wyboru. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

read_more

filters

 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia architektoniczne
 • Urbanistyka
fields_of_study
 • Studia architektoniczne (11)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format