Keystone logo

28 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Turystyka i hotelarstwo 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Turystyka i hotelarstwo
Kierunki studiów
  • Turystyka i hotelarstwo (28)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Turystyka i hotelarstwo

Po uzyskaniu stopnia licencjata, wiele osób zdecydować o torebce mistrza (MA), która może potrwać około dwóch do trzech lat. Zarabianie mistrza może prowadzić do większych możliwości rozwoju zawodowego, jak również szansę, aby realizować cele zawodowe, które wymagają doświadczenia akademickiego można odbierać tylko za pośrednictwem programu studiów.

Czym jest magister turystyki i hotelarstwa? Uczniowie w tym programie akademickim nauczyć strategicznych przywódczych i menedżerskich umiejętności potrzebnych do nadzorowania i utrzymywania obiektu w dziedzinie turystyki i hotelarstwa. Tematy zajęć w tym studiów obejmują gościnnością zarządzających i usług gości, analizę danych w hotelarstwo i turystyka, kwestie strategiczne w turystyce, marketingu i reklamy oraz analizy finansowej przedsiębiorstw hotelarskich. Studenci mogą również mieć możliwość wyboru zajęć fakultatywnych w ramach swojej dziedzinie, które mogą zwiększyć ich specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

Istnieje kilka powodów, dla których dana osoba może chcą realizować stopień w turystyce i hotelarstwie. Nie tylko można absolwenci zwiększyć swoją wiedzę i doświadczenie, mogą one również poprawić swoje umiejętności zarządzania i komunikacji, które mogą być istotne aktywa do swojego miejsca pracy.

Koszt zdobywając tytuł magistra turystyki i hotelarstwa będą się różnić w zależności od lokalizacji szkoły, a także ilość czasu potrzebnego dla studenta, aby zdobyć ten tytuł. Uczniowie powinni upewnić się badać każdy potencjalny szkoły prawidłowo, aby upewnić się, że koszty akademickie dostosowanie ich przyszłych celów.

Umiejętności administracyjnych i kierowniczych, że ludzie rozwijają się w tym kierunku studiów może otworzyć wiele możliwości zatrudnienia dla absolwentów.Praca w turystyce i hotelarstwie to kasyno gier i zarządzania, projektowania i produkcji imprez, hotel i ośrodek reżyserów, dyrektorów marketingu dla hali widowiskowej, zarządzanie restauracji lub jako CEO dla organizacji turystycznych i hotelarstwa.

Wiele szkół oferuje opcje online dla klas, co oznacza, że ​​można zarobić swój stopień w czasie i miejscu, które współpracuje z codzienności. Aby zacząć na MA w turystyce i hotelarstwie, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.