Keystone logo

22 Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Turystyka i hotelarstwo Turystyka 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Turystyka i hotelarstwo
  • Turystyka
Kierunki studiów
  • Turystyka i hotelarstwo (22)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Turystyka i hotelarstwo Turystyka

Zarabianie magistra Turystyki jest świetnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy lubią podróżujących i doświadczanie innych kultur i którzy są zainteresowani pracą w branży hotelarsko-gastronomicznej. Posiadających wykształcenie wyższe w tej dziedzinie studiów zapewnia przewagę podczas rywalizacji o pracę.

Przyszli studenci często zapytać, co jest mgr Turystyki? Polega ona na studia w zakresie zarządzania, finansów i marketingu przedsiębiorstw w branży hotelarskiej na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym. Inne tematy poruszone obejmują operacje, zarządzania kryzysowego i trwałości dla tego typu firm. Uczniowie badają również wzory inwestycyjnych potencjalnych odkryć nowe rynki dla turystyki.

Programy te nauczenie studentów umiejętności praktycznych, w tym krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów.Są one korzystne dla osób, które chcą szerszych możliwości ich kariery i stają się lepiej przygotowany do uruchomienia rodzaje działalności związane z branży hotelarsko-gastronomicznej.

Koszt uzyskania magistra Turystyki zależy od szkoły i kraju. Istotne jest, aby potencjalni uczniowie badają wszelkie instytucje są starannie rozważa, aby potwierdzić programy ich potrzeb. Każdy zainteresowany zdobywając dyplom w turystyce należy mówić do oficera przyjęć w celu potwierdzenia wszystkich kosztów programu.

Przemysł turystyczny jest jednym z największych na świecie i rosnącej na całym świecie cały czas, gdyż coraz więcej osób podróżuje. Istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów turystycznych, a po osoba zarabia dyplom istnieje szeroki wachlarz alternatyw zawodowych. Niektóre możliwości zatrudnienia obejmują zarządzanie hotele, restauracje i kurorty. Praca dla biura podróży lub linii rejsowych są inne potencjalne ścieżki kariery.

Przyszli studenci mogą rozpocząć swoją podróż poprzez dalsze badanie ich możliwości. Zajęcia online może być świetnym wyborem dla tych, którzy mają ograniczoną elastyczność i nie mieszkają w pobliżu miejsc, które oferują stopni turystycznych. Nasza bogata baza jest doskonałym narzędziem do poszukiwania alternatywnych rozwiązań naukowych i geograficznych. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.